Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin 100% - Scitec Nutrition

Hodnocení:
86 %

100% Kreatin je kreatin monohydrát nejvyšší čistoty. Má schopnost zvětšovat objem svalových buněk a proteinovou syntézu, působí na růst svalové hmoty a síly a také na zlepšení sportovních výkonů. Je vyroben speciální certifikovanou metodou, která vám zaručí 100% čistý kreatin.

Skladem
Akční cena   269 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

100% Kreatin Monohydrát nejvyšší čistoty

Kreatin monohydrát odstartoval revoluci ve sportovní výživě na počátku 90. let, neboť byl poprvé objeven přírodní prostředek s podobnými účinky jako steroidy. Kreatinové zásoby ve svalech jsou potřebné pro dodávku fosfátových skupin k regeneraci spotřebované ATP. Slouží tedy jako zásoba buněčné energie pro svalové kontrakce. Navíc má kreatin schopnost zvětšovat objem svalových buněk a realizovat proteinovou syntézu. Bylo dokázáno, že jak volný kreatin, tak i kreatin fosfát zvyšuje celkovou kreatinovou zásobu ve svalech. Jeho zvýšené množství dále působí na růst svalů a síly, a proto i na zlepšení sportovních výkonů i celkového zdravotního stavu. Kreatin je pro život nepostradatelná molekula, jeho nízká hladina může způsobit vážná onemocnění. Firma Scitec Nutrition využívá pro výrobu svých produktů jen zcela čisté creatinové směsi Ultrapure.


kreatin monohydrat scitec

 

Proč se rozhodnete pro 100 % kreatin monohydrát?

  • Creapure™ kreatin - monohydrát nejvyšší čistoty
  • legální doplněk výživy s podobnými účinky jako steroidy
  • kreatin má v těle každý z nás, přirozeně se vyskytuje v lidském těle (většinu potřebného množství kreatinu dovede tělo vytvořit samo) a slouží jako rychlý a efektivní zdroj energie
  • jeho hlavní výhodou je zvětšování objemu svalových buněk a síly a také zlepšiení sportovních výkonů a celkového zdravotního stavu

 

Složení

Kreatin monohydrát 100%.

 

kreatin monohydrat scitec

 

Doporučené dávkování

Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 5 g = čajová lžička. Užívejte denně ráno nalačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. Užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5 g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním. Pokud chcete s užíváním kreatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech. Po ukončení druhé udržovací fáze doporučujeme nahradit kreatin jiným přípravkem, např. HMB, Tribulus, ZMA.
Pro energizaci při sportovním výkonu: Tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu. Doporučujeme tenistům, atletům, hokejistům, fotbalistům... Užívejte 1 dávku (= 5 g) 30 min. před výkonem. Rozmíchejte v 300 ml džusu, který obsahuje sacharidy, popř. v iontovém nápoji.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyv 5 g
100% kreatin monohydrát5000 mg

 

Upozornění

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Produkt se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Produkt musí být skladován mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Alergenové upozornění: Vyráběné v podniku, který zpracovává mléko, sóju, vaječné bílky, lepek a arašídy.

Recenze zákazníka

Kreatin 100% - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin 100% - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Kreatin 100% - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď