Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

AnabolicWhey je 50%-ní syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou, který nabízí kompletní paletu aminokyselin, proteinových mikrofrakcí a peptidů, navíc je posílen extra glutaminem a taurinem. Má dobrou rozpustnost, rychlou stravitelnost a výborně chutná. Podporuje anabolismus a zvýšení čisté svalové hmoty.

Anabolic Whey: syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou

AnabolicWhey je syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou. Nabízí kompletní paletu aminokyselin, proteinových mikrofrakcí a peptidů, navíc je posílen extra glutaminem a taurinem. To jsou aminokyseliny přítomné ve svalových tkáních ve větším množství a odpovídají za efekt anabolického objemového růstu buněk. Produkt má dobrou rozpustnost, rychlou stravitelnost a nabízí se ve fantastických příchutích! Syrovátkový protein je bezpochyby TEN protein pro kulturisty. A AnabolicWhey je TEN suplement, který byste měli užívat, pokud je vaším cílem zvětšení svalové hmoty, spalování tuku a zlepšení zdraví.

 

AnabolicWhey obsahuje mléčné bílkoviny, především syrovátkové a proto je nejlepší volbou, pokud je vaším cílem zvýšení čisté svalové hmoty a spalování tuku! Vykazuje nejvyšší biologické hodnoty mezi bílkovinami (přívlastek zužitkování proteinu). Formou běžného stravování není možný příjem bílkovin v dostatečném množství, proto je vhodné jejich doplnění pomocí doplňkové výživy.

 

anabolic whey

 

AnabolicWhey a jeho výhody

  • obsahuje bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou
  • nejrychlejší stupeň nárůstu
  • bohatý na kritické aminokyseliny BCAA
  • je klíč k anabolismu

 

Složení

AnabolicWhey bílkovinný matrix (mikro-ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, mikro-ultrafiltrovaný syrovátkový izolát, syrovátkový izolát získaný iontovou výměnou, hydrolyzované syrovátkové peptidy), holandské kakao, přírodní a umělé aroma, sladidlo aspartam, xantanová guma

 

Dávkování

AnabolicWhey může být užíván spolu s jiným jídlem na zvýšení obsahu bílkovin nebo samostatně v závislosti na dietě. V závislosti na vašich potřebách, užívejte 1-4 dávky denně. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (30 g)
Kalorie114 kcal
Kalorie z tuku16 kcal
Tuky1,8 g
   z toho nasycené mastné kyseliny0,7 g
Cholesterol42 mg
Draslík143 mg
Vápník208 mg
Sacharidy3 g
   z toho cukry2,9 g
Vláknina0 g
Bílkoviny21,5 g
Extra Amino Matrix650 mg
Kreatin Monohydrát, L-Glutamin, Taurin

 

Upozornění

Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodný pro osoby trpící fenylketonurií. Před používáním se poraďte s tělovýchovným lékařem. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Recenze zákazníka

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

ANABOLIC WHEY 2300 g - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď