Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition

Hodnocení:
60 %

Gainer Mass 20 je vysoce kvalitní gainer na zvětšení síly a růst svalové hmoty, který obsahuje směs proteinů - syrovátkový koncentrát a pšeničný izolát. Je obohacený o kreatin monohydrát, vitamíny a minerály. Vyznačuje se vyváženou kombinací rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, avšak nenajdete v něm žádný cukr ani fruktózu. Obsahuje až 40% glutaminu.

Gainer Mass 20 bez cukru a fruktózy, avšak se zvýšeným obsahem glutaminu, proteinu a kreatinu monohydrátu

Gainer Mass 20 je vysoce kvalitní gainer, který obsahuje směs proteinů s formulí Promax, vědecky ověřenou kombinaci syrovátkového koncentrátu a pšeničného proteinového izolátu. Syrovátkový protein je již známý svým účinkem, pšeničný protein je relativně nově používaným zdrojem. Jeho výhodou je, že v celkovém profilu aminokyselin obsahuje 40% glutaminu. Mass 20 se vyznačuje vyváženou kombinací rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů (dextróza a maltodextrin). Každá dávka je doplněna základními vitamíny, minerály, 20% proteinů a kreatinem monohydrátem ve formě Creapure™. Každých 50 g produktu MASS 20 zajišťuje 50% příjmu vitamínů RDA a neobsahuje žádný cukr ani fruktózu.

 

Čistý kreatin monohydrát, který tento gainer obsahuje, zvyšuje energii v těle a buňkách během tréninkového zatížení, kdy je tělo vystaveno nadměrné fyzické činnosti a zátěži. Ve svém složení navíc obsahuje čistou mléčnou syrovátku, která je nejúčinnější a nejefektivnější zdroj bílkovin pro celkovou stavbu svalstva. Gainer Mass 20 je syrovátkový koncentrát, vyrobený ultrafiltrací a obsahuje důležité mikrofrakce imunoglobulinu, laktalbuminu, laktoferinu a laktoglobulinu.

 

gainer mass 20 scitec

 

Gainer Mass20 ajeho výhody

  • kvalitní gainer
  • obsahuje směs proteinů Promax (syrovátkový koncentrát a pšeničný izolát)
  • obsahuje rychle a pomalu se vstřebávající sacharidy
  • je obohacený o vitamíny a minerály
  • obsahuje kreatin monohydrát
  • neobsahuje cukr a ani fruktózu
  • podporuje zvýšení výkonu
  • podporuje nabírání svalové hmoty

 

Složení

Dextróza, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát (obsahuje laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin a imunoglobulin), maltodextrin, kreatin monohydrát, kakaový prášek, přírodní a umělé aroma (čokoláda), xanthanová guma, aspartam.

 

Dávkování

50 gramůGaineru Mass 20 rozmíchejte se 3-4 dcl vody nebo mléka, v závislosti na tom, zda nápoj konzumujete bezprostředně po tréninku, kdy se doporučuje čistá voda kvůli rychlejší vstřebatelnosti nebo večer, kdy se nápoj doporučuje konzumovat s nízkotučným mlékem. Nápoj Gainer Mass 20 se doporučuje konzumovat 1-3x denně v závislosti na tom, jak je pestrá Vaše strava a složení dalších doplňků výživy, které používáte.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (50 g)
Kalorie185 kcal
Kalorie z tuků6 kcal
Tuky0,7 g
Sodk122 mg
Draslík33 mg
Bílkoviny10 g
Sacharidy35 g
Cukry33 g
Vláknina0 g
Kreatin monohydrát500 mg
Aminokyselinový profil
L-Alanin369 mg
L-Arginin281 mg
L-Asparagová kyselina736 mg
L-Cystein232 mg
L-Glutamin2808 mg
Glycin231 mg
L-Histidin203 mg
L-Isoleucin544 mg
L-Leucin895 mg
L-Lysin569 mg
L-Metionin194 mg
L-Fenylalanin453 mg
L-Prolin986 mg
L-Serin584 mg
L-Treonin522 mg
L-Tryptofan132 mg
L-Tyrosin326 mg
L-Valin557 mg
Recenze zákazníka

Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Gainer Mass 20 - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď