Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

AAKG Xtra - ActivLab

Výrobce: ActivLab

AAKG je arginin, který je velmi populární u sportovců, kteří aktivně a intenzivně trénují. Arginin zlepšuje svalové prokrvení a napumpování svalů a může pomoci v lepší distribuci energie. Napomáhá k nárůstu síly, vytrvalosti a po tréninku k rychlejší regeneraci organismu. Konečným efektem je nárůst svalové hmoty.

Dlouhodobě nedostupný

AAKG Xtra podporuje růst síly, vytrvalosti a urychluje regeneraci

AAKG Xtra je arginin, a ten přispívá k vyšší efektivitě práce svalů, která v průběhu cvičení napomáhá k nárůstu síly, vytrvalosti a po tréninku k rychlejší regeneraci organismu. Konečným efektem je nárůst svalové hmoty. Tato formule také zvyšuje sexuální výkonnost mužů. Arginin je aminokyselina v těle, která splňuje mnoho biochemických funkcí, součástí je i uvolňování oxidu dusnatého (NO).

 

AAKG Xtra

 

AAKG Xtra a jeho výhody

  • zvyšuje průtok krve ve svalech
  • inhibuje katabolismus
  • urychluje regeneraci

  

Složení

Alfa-ketoglutarát L-arginin (AAKG), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aromatické látky, sladidla: aspartam, protispékavé činidlo oxid křemičitý, barvy: košenila červená A - může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí, brilantní modř FCF

 

Dávkování

6 g (1 čajová lžička) rozmíchejte ve 250 ml vody. Užívejte denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (6 g)
AAKG 5000 mg
Recenze zákazníka

AAKG Xtra - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:AAKG Xtra - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

AAKG Xtra - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď