Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ALC 60 kaps - Scitec Nutrition

Hodnocení:
70 %

ALC Acetyl L-karnitin je nová forma karnitinu, speciální aminokyselina pro podporu testosteronu. Má pozitivní vliv na mozkové buňky, zlepšuje bdělost, paměť, schopnost soustředění a podporuje kognitivní funkce. Navíc, podporuje zvyšování hladiny testosteronu v organismu a antikatabolické účinky.

ALC: ACETYL L-KARNITÍN, aminokyselina pre podporu testosterónu

ALC Acetyl L-karnitin je nová forma karnitinu, speciální aminokyselina pro podporu testosteronu, která se dostane do organismu ještě účinnějším způsobem. Na rozdíl od L-karnitinu lehce proniká přes krevně-mozkovou bariéru. Má důležitý vliv na mozkové buňky (zlepšuje bdělost, paměť, schopnost soustředění a podporuje kognitivní funkce). Při velkém stresu (trénink) dojde ke zvýšení hladiny kortizolu, Acetyl L-karnitin dokáže snižovat tuto hladinu a brání zvýšení hladiny LHRH hormonu Luteinizing Hormone Releasing Hormone) a testosteronu. Samotný Acetyl L-karnitin není hormon a nezvyšuje produkci ostatních hormonů. Je pohlavně specifický, tedy u žen nehrozí nebezpečí hormonálních účinků a změn!

 

ALC zvyšuje hladinu enzymu acetylu koenzymu-A, který je základní stavební látkou pro karnitin-acetyl-transferázy, nezbytné pro produkci acetylcholinu. L-karnitin v této formě snadno prochází přes hematoencefalickou bariéru, podporuje produkci neurotransmitterů dopaminu a acetylcholinu. Působí proti poklesu hladiny testosteronu po tréninku. Acetylcholin má pozitivní účinky na činnost mozku, dopamin je důležitým hormonem mozku podporující zvyšování hladiny testosteronu v organismu. ALC má kladný vliv na mozkové buňky, zlepšuje paměť, schopnost soustředění a další funkce. Navíc má antikatabolické účinky.

 

ALC acetyl l-carnitin

 

Proč se rozhodnout pro ALC?

  • ALC je speciální aminokyselina pro podporu testosteronu
  • ALC zvyšuje hladinu enzymu acetylu koenzymu-A
  • L-karnitin podporuje produkci neurotransmitterů dopaminu a acetylcholinu
  • má pozitivní účinky na činnost mozku, zlepšuje paměť, schopnost soustředění a další funkce

 

ALC a jeho výhody

  • mění tuky na využitelnou energii
  • podporuje správnou mozkovou činnost
  • snižuje depresi
  • reguluje krevní tlak
  • snižuje cholesterol

 

Dávkování ALC

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle, nejlépe 2krát denně, jednu ráno a jednu kolem oběda po jídle s vodou. Neužívejte ALC později odpoledne (po 15 hodině), může být příčinou nespavosti!

Velikost 1 dávky: 2 kapsle (500 mg)

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Acetyl-L-karnitin500 mg
Recenze zákazníka

ALC 60 kaps - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ALC 60 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

ALC 60 kaps - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď