Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Hodnocení:
90 %

AMI-NO Xpress je tréninková směs, která obsahuje 19 důkladně vybíraných účinných látek určených pro intenzivní a intervalové tréninky. Tato směs zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech. Navíc, díky vitamínům a minerálům podporuje imunitní systém. Pro rychlejší vstřebatelnost obsahuje mikronizované aminokyseliny.

Není skladem
Předpokládaná cena 499 Kč

AMI-NO Xpress: zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech

AMI-NO Xpress je tréninková směs, která obsahuje 19 pečlivě vybíraných účinných látek, ve 4 různých matrixech, které mohou být důležité během dlouhotrvajících a opakujících se tréninků. AMI-NO Xpress byl vyvinutý vysloveně pro tréninky s vysokou intenzitou. Betain je v lidském organismu metylovým donorem. Methylace je základem mnoha důležitých biochemických procesů (například l-methionin vzniká methylací homocysteinu, který je součástí dobře známé struktury kreatinu). Pro dosažení rychlejší vstřebatelnosti do formule byly přidány mikronizované aminokyseliny - mikronizované BCAA a mikronizovaný arginin.

 

K tomu všemu byl přidán i čistý l-citrulin, spolu s kyselinou jablečnou a argininalfa-ketoglutarátem (AAKG), látkami patřícími mezi klíčové látky v důležitých metabolických cyklech. Extra aminokyseliny, beta alanin, vitamíny a minerální látky také zajišťují podporu během vašich hardcore tréninků. Fosfor, vitamíny B6 a B12 přispívají k normální tvorbě energie přeměnou látek. Vitamíny B9 a B12 přispívají k tlumení pocitu únavy a vyčerpanosti. Vitamín C pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivních tréninků a po nich. Tento pozitivní účinek lze dosáhnout příjmem 200 mg vitamínu C (který obsahuje 1 dávka AMI-NO XPRESS) nad denní doporučenou dávku vitamínu C. Hořčík přispívá k normální činnosti svalstva a k bílkovinné syntéze. Hořčík a fosfor přispívají k udržování normálního stavu kostí. Draslík přispívá k normální činnosti svalstva, k udržování normálního krevního tlaku a ke správné činnosti nervového systému.

 

ami-no xpress

 

AMI-NO Xpress a jeho výhody

  • obsahuje až 19 účinných látek
  • vhodný pro intenzivní a intervalové tréninky
  • obohacený o vitamíny a minerály
  • zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech
  • podporuje imunitní systém

 

Složení

Bezvodý betain, mikronizovaný L-leucin, aromata (broskev, černý čaj), dihydrogenfosforečnan draselný, L-citrulin, beta-alanin, kyselina DL-jablečná, mikronizovaný L-isoleucin, mikronizovaný L-valin, glycin, L-glutamin, L- tyrosin, taurin, mikronizovaný L-arginin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza, acesulfam K), L-arginin alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan hořečnatý, L-askorbová kyselina, barvivo (amoniak karamel), pyridoxin HCl , kyselina pteroylmonoglutamic, kyanokobalamin.

 

Dávkování

Smíchejte denně 1 dávku (22 g - 1 2/3 dávkovací odměrky) prášku Ami-NO Xpress s 500 ml vody a konzumujte během tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť Peach Ice Tea)1 dávka (22 g)
Vitamin B6 (pyridoxin)2,8 mg
Vitamin B9 (kyselina listová)30,2 mcg
Vitamin B12 (kyanokobalamin)0,38 mcg
Vitamin C (kyselina L-askorbová)200 mg
Hořčík56,3 mg
Fosfor350 mg
Draslík441 mg
Ami-NO XPRESS Matrix7781 mg
Betain bezvodý (2500 mg), L-citrulin (1531 mg), beta-alanin (1500 mg), DL-jablečná kyselina (1500 mg), mikronizovaný L-arginin (500 mg), L-arginin-alfa-ketoglutarát [AAKG 2: 1] (250 mg).
Amino Matrix3000 mg
L-glutamin (1000 mg), taurin (1000 mg), L-tyrosin (1000 mg).
Recovery Matrix2827,8 mg
Dihydrogenfosforečnan draselný (1600 mg), glycin (1000 mg), uhličitan hořečnatý (224 mg), vitamin C (200 mg), pyridoxin HCl (3,45 mg), kyselina pteroylmonoglutamic (330 mcg), kyanokobalamin (40 mcg). 

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Právní kategorie produktu
doplněk stravy
EAN
5999100001244
Skupina příchutí
ovoce
Výška
16.50 cm
Šířka
12.50 cm
Délka
12.50 cm
Brutto váha
0.61 Kg
HS kod
21069092
Bez plastových obalů
ne
Forma
práškový
Bez umělých sladidel
ne
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď