Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Hodnocení:
90 %

AMI-NO Xpress je tréninková směs, která obsahuje 19 důkladně vybíraných účinných látek určených pro intenzivní a intervalové tréninky. Tato směs zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech. Navíc, díky vitamínům a minerálům podporuje imunitní systém. Pro rychlejší vstřebatelnost obsahuje mikronizované aminokyseliny.

Skladem
Akční cena   499 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

AMI-NO Xpress: zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech

AMI-NO Xpress je tréninková směs, která obsahuje 19 pečlivě vybíraných účinných látek, ve 4 různých matrixech, které mohou být důležité během dlouhotrvajících a opakujících se tréninků. AMI-NO Xpress byl vyvinutý vysloveně pro tréninky s vysokou intenzitou. Betain je v lidském organismu metylovým donorem. Methylace je základem mnoha důležitých biochemických procesů (například l-methionin vzniká methylací homocysteinu, který je součástí dobře známé struktury kreatinu). Pro dosažení rychlejší vstřebatelnosti do formule byly přidány mikronizované aminokyseliny - mikronizované BCAA a mikronizovaný arginin.

 

K tomu všemu byl přidán i čistý l-citrulin, spolu s kyselinou jablečnou a argininalfa-ketoglutarátem (AAKG), látkami patřícími mezi klíčové látky v důležitých metabolických cyklech. Extra aminokyseliny, beta alanin, vitamíny a minerální látky také zajišťují podporu během vašich hardcore tréninků. Fosfor, vitamíny B6 a B12 přispívají k normální tvorbě energie přeměnou látek. Vitamíny B9 a B12 přispívají k tlumení pocitu únavy a vyčerpanosti. Vitamín C pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivních tréninků a po nich. Tento pozitivní účinek lze dosáhnout příjmem 200 mg vitamínu C (který obsahuje 1 dávka AMI-NO XPRESS) nad denní doporučenou dávku vitamínu C. Hořčík přispívá k normální činnosti svalstva a k bílkovinné syntéze. Hořčík a fosfor přispívají k udržování normálního stavu kostí. Draslík přispívá k normální činnosti svalstva, k udržování normálního krevního tlaku a ke správné činnosti nervového systému.

 

ami-no xpress

 

AMI-NO Xpress a jeho výhody

  • obsahuje až 19 účinných látek
  • vhodný pro intenzivní a intervalové tréninky
  • obohacený o vitamíny a minerály
  • zvýší energii, soustředěnost, výbušnost a průtok krve ve svalech
  • podporuje imunitní systém

 

Složení

Bezvodý betain, mikronizovaný L-leucin, aromata (broskev, černý čaj), dihydrogenfosforečnan draselný, L-citrulin, beta-alanin, kyselina DL-jablečná, mikronizovaný L-isoleucin, mikronizovaný L-valin, glycin, L-glutamin, L- tyrosin, taurin, mikronizovaný L-arginin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza, acesulfam K), L-arginin alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan hořečnatý, L-askorbová kyselina, barvivo (amoniak karamel), pyridoxin HCl , kyselina pteroylmonoglutamic, kyanokobalamin.

 

Dávkování

Smíchejte denně 1 dávku (22 g - 1 2/3 dávkovací odměrky) prášku Ami-NO Xpress s 500 ml vody a konzumujte během tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť Peach Ice Tea)1 dávka (22 g)
Vitamin B6 (pyridoxin)2,8 mg
Vitamin B9 (kyselina listová)30,2 mcg
Vitamin B12 (kyanokobalamin)0,38 mcg
Vitamin C (kyselina L-askorbová)200 mg
Hořčík56,3 mg
Fosfor350 mg
Draslík441 mg
Ami-NO XPRESS Matrix7781 mg
Betain bezvodý (2500 mg), L-citrulin (1531 mg), beta-alanin (1500 mg), DL-jablečná kyselina (1500 mg), mikronizovaný L-arginin (500 mg), L-arginin-alfa-ketoglutarát [AAKG 2: 1] (250 mg).
Amino Matrix3000 mg
L-glutamin (1000 mg), taurin (1000 mg), L-tyrosin (1000 mg).
Recovery Matrix2827,8 mg
Dihydrogenfosforečnan draselný (1600 mg), glycin (1000 mg), uhličitan hořečnatý (224 mg), vitamin C (200 mg), pyridoxin HCl (3,45 mg), kyselina pteroylmonoglutamic (330 mcg), kyanokobalamin (40 mcg). 

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď