Amino Beta-Alanine 200 g - Self OmniNutrition

0%
0% (0)

Amino Beta-Alanine je doplněk na bázi beta-alaninu, aminokyseliny, která doplňuje energii ve svalech ve formě ATP. Mění se na karnosin, který pomáhá  neutralizovat vodíkové ionty a upravuje pH ve svalech. Tento produkt v práškové formě výrazně ovlivňuje výkon a nabudí vás na tvrdý trénink, právě díky dočasnému pocitu mravenčení.

Dlouhodobě nedostupný

Amino Beta-Alanine - zvyšuje výkon, zmírňuje únavu a nabudí na tvrdý trénink

Amino Beta-Alanine je doplněk na bázi beta-alaninu, který doplňuje energii ve svalech ve formě ATP. To je extra důležité při tvrdém tréninku, protože tehdy tělo spotřebovává více energie než si dokáže doplnit. To vede k produkci kyseliny mléčné a vzniku hydrogenovaných iontů. Výsledkem toho je, že tělo nestíhá odvádět kyselinu mléčnou ze svalů a ty se unavují. Beta-alanin se také mění na karnosin, který pomáhá neutralizovat vodíkové ionty a upravuje pH ve svalech. To má významný efekt na maximalizaci výkonu. Dočasný pocit "mravenčení" přímo po užití způsobí nabuzení před samotným tréninkem. Produkt v práškové formě.

 

amino beta-alanine

 

Amino Beta-Alanine a jeho výhody

  • 100% beta-alanin
  • zvyšuje výkon
  • zmírňuje únavu
  • nabudí na kvalitní trénink 

 

amino beta-alanine

 

Složení

Beta-alanin.

 

Dávkování

3 g (1 odměrku) smíchejte ve 200 ml vody, nebo sportovního nápoje. Protřepejte po dobu 30 sekund. Užívejte před tréninkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 g)
Beta-alanin 3 g

 

Upozornění

Nevhodné během těhotenství a kojení. V případě výskytu nežádoucích účinků je potřeba přestat používat produkt a poradit se s lékařem. Není určeno osobám do 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.

Alergenové upozornění: Produkt vyrobený v provozu, kde se zpracovává sója, vejce, obiloviny, arašídy a ořechy.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Amino Beta-Alanine 200 g - Self OmniNutrition
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Amino Beta-Alanine 200 g - Self OmniNutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď