Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Výrobce: Muscle Pharm
Hodnocení:
90 %

Amino 1 je unikátní sportovní nápoj na regeneraci a hydrataci, který tělo dokonale hydratuje a dodává mu aminokyseliny, čímž přináší vytrvalost, hydrataci, zlepšuje výkonnost, potlačuje únavu, podporuje regeneraci a koncentraci. Obsahuje více než 10000 mg aminokyselin a BCAA v poměru 3:1:2, neobsahuje žádný cukr ani kofein. Jedna dávka má jen 5 kalorií.

Dlouhodobě nedostupný

Amino 1: jedinečný sportovní nápoj, který zajistí dokonalou regeneraci, hydrataci a zlepšení výkonu

Amino 1 je jedinečný sportovní nápoj na regeneraci a hydrataci, určený pro všechny druhy sportů. Tento chutný instantní nápoj dokonale hydratuje tělo a dodává mu nezbytné aminokyseliny, čímž přináší vytrvalost, hydrataci a ještě lepší výkon. Obsahuje více než 10000 mg aminokyselin a BCAA v poměru 3:1:2, pomocí kterých překonáte jakoukoliv svalovou únavu.

 

Jeho mimořádnou výhodou je, že vůbec neobsahuje cukry, a proto má jen 5 kalorií. Amino 1 je komplexní a rychle vstřebatelná formule, která vám zlepší výdrž, podporuje budování svalů, hydratuje organismus a regeneruje již během tréninku. Vaše tělo zaplaví těmi nejlepšími aminokyselinami ve volné formě, proto jsou pro tělo dostupné okamžitě, instantními BCAA a zajistí rovnováhu elektrolytů v těle, které jsou pak vyplavovány během tréninku.

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Amino 1 poskytuje:

Komplexní balík aminokyselin na urychlení regenerace

Amino 1 je rychle vstřebatelný nápoj, který obsahuje více než 10 g aminokyselin v jedné dávce, včetně BCAA v poměru 3:1:2. Tento drink prodlouží výdrž a vytrvalost, a navíc zefektivní budování svalové hmoty. Mírní bolest již během tréninku, dodává živiny přesně do těch míst, kde to je nezbytné a urychluje regeneraci. Je ideálním prostředkem pro zajištění maximální tréninkové efektivity. Svým složením, stejně tak jako silou a spektrem účinků, je ve své kategorii absolutně bezkonkurenční.

 

Maximální hydratace pro každého sportovce

Vyznačuje se unikátním hydratačním systémem, který maximalizuje vstřebávání živin během všech fází tréninku. Přírodní kokosový prášek je pro své vlastnosti považován za ,,superpotravinu". Nabízí vyvážený poměr elektrolytů a minerálů a výrazně zlepšuje schopnost organismu vstřebávat živiny. Kokosová šťáva má podobnou konzistenci jako krevní plazma a je poslední dobou ve sportovním průmyslu často využívána jako prostředek pro účinnou rehydrataci organismu.

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Rychlejší zotavení a zmírnění bolesti

Zpožděná svalová bolest způsobená předchozí svalovou námahou (,,svalová horečka") je běžný jev u všech vyznavačů bodybuildingu a fitness. Je způsobena zvýšenou mírou rozpadu čisté svalové hmoty a vyšší koncentrací kyseliny mléčné. Ztuhlost a bolest svalů negativně ovlivňují váš program. Odborné studie dokazují, že právě aminokyseliny jsou klíčovým suplementem pro výrazné zmírnění rozpadu svalů, a tím pádem i pro zmírnění následné bolesti, umožňující tak trávit více času v posilovně. Antioxidační vlastnosti citrulinu malátu, L-karnitinu a L-glycinu mají také významný podíl na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostředek v boji se svalovou horečkou.

 

Pryč s únavou během tréninku

Když padáte vyčerpáním, není to jen z důvodu vysílení svalů. Svůj podíl na tom má i únava centrální nervové soustavy a tzv. periferní únava. Aminokyseliny obsažené v tomto drinku stimulují produkci serotoninu v mozku a snižují hodnoty amoniaku v krvi. L-glycin je nezbytný zdroj energie při procesech v buňce a buněčných mitochondriích.

  amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Pozornost, soustředěnost a posilnění smyslů

Cílem bylo vytvořit tréninkový suplement, který bude stimulovat mentální funkce a koncentraci, jak během tréninku, tak i po něm - a to bez použití kofeinu. Spojitost mezi aminokyselinami a bystrostí mysli bylo prokázáno mnoha studiemi. AMINO 1 vám poskytne nakopnutí, které umožní lepší koncentraci při zvládání sportovní úlohy, kterou jste si stanovili.

 

Budování svalové hmoty, odolnost a vytrvalost

Vědecký tým zajistil, aby formule AMINO 1 měla ideální parametry pro zvýšení rychlosti syntézy bílkovin, a tím pádem pro zrychlení rozvoje svalové tkáně, v průběhu a po tréninku. Obsažené aminokyseliny zároveň brzdí a tlumí rozpad bílkovin, umožňují tak delší cvičení a následně produktivnější průběh regenerace. Každý sportovec potřebuje mít jistotu, že neztratí více než vybuduje. Schopnost aminokyselin ve volné formě i těch s větveným řetězcem, zabraňovat rozpadu čisté svalové hmoty, je ten nejlepší základ, na kterém se dá dále stavět.

 

Výkonnost podle vašich představ

Vědci vynalezli ideální poměr ingrediencí, které budou na sportovcích nejlépe a nejúčinněji fungovat, v tomto případě na těch sportovcích, kteří se zcela odevzdali fitness a bodybuildingu. Vynalezli také nejvhodnější zásobovací a transportní mechanismus, který zaručí kompletní vstřebání a využití obsažených živin. Je nutné, abyste z každého doušku AMINO 1 mohli vydolovat absolutní maximum, které vám umožní dosahovat nejlepších možných sportovních výkonů a překonávat existující limity.

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Významnou součástí formule Amino 1 jsou elektrolyty - látky, které aktivují svaly, startují jejich činnost, ovládají jejich kontrakci. Kontrolují celou řadu tělesných funkcí, starají se o to, aby každá část určitého procesu proběhla v ten nejideálnější okamžik. U aktivních sportovců je potřeba udržovat rovnováhu elektrolytů v těle, protože právě pocením se elektrolyty ztrácí. Amino 1 obsahuje všechny esenciální elektrolyty - draslík, hořčík, fosfor, sodík a vápník.

 

Amino1 ajejich výhody

  • chutný sportovní nápoj,
  • obnovuje tréninkem poškozené svaly
  • napomáhá k rychlé regeneraci již během tréninku
  • zajišťuje maximální hydrataci
  • doplní všechny elektrolyty vyplavené potom
  • zlepšuje výdrž a odolnost, zvyšuje hladinu ATP
  • obsahuje až10 gaminokyselin v dávce, BCAA v poměru 3:1:2
  • neobsahuje žádný cukr
  • neobsahuje kofein
  • 1 dávka má pouze 5 kalorií

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Složení

Maltodextrin, kyselina citrónová, přírodní a umělé aroma, fosfát draselný, fosforečnan sodný, prášek červené řepy (barva), sukralóza, acesulfam draselný.

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Dávkování

Užijte jednu dávku (1 odměrka) s 200-400 ml studené vody a konzumujte před, během nebo po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť Fruit Punch)1 dávka (13,4 g)
Kalorie 5 kcal
Sacharidy celkem 2 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 250 mg
Vitamín B6 (jako pyridoxin HCI) 25 mg
Vápník (jako křemičitan vápenatý) 29 mg
Fosfor (jako fosforečnan sodný) 60 mg
Hořčík (jako oxid) 200 mg
Sodík (jako fosforečnan sodný) 40 mg
Draslík (jako fosforečnan draselný) 100 mg
Instantní BCAA v poměru 3:1:23000 mg
L-Leucin (instantní) 1500 mg
L-Isoleucin (instantní) 500 mg
L-Valin (instantní) 1000 mg
Buňková energie a podpora ATP4775 mg
L-Glycin, L-Alanin, Citrulin DL-Malát 2:1, L-Karnitin, L-Tartrát, Koenzym Q-10
Amino hydratační systém2323 mg
L-Taurin, Prášek z kokosové vody, Extrakt z řepy obsahující Betain, Prášek z kořene rostliny Goldenseal (Hydrastis Canadensis), Prášek ze Sarsaparilla (Hemidesmus Indicus), Kůra z Jilmu (Ulus Pumila)

 

Upozornění

Tento produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává složky, které obsahují mléko, vejce, sóju, korýše, ryby, pšenici a ořechy.

Recenze zákazníka

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Globální hodnocení produktu

90 %
90 %
Průměr ze 2 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Nejpřínosnější negativní recenze

Všechny recenze Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Napsat otázku
Napsat odpoveď