Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Amino Pump™ je multifunkční aminokyselinová formule vytvořená s cílem pomoci v dosahování kvalitnějších výsledků v budování svalové hmoty. Obsahuje kretatín, L-leucin, Beta-alanin (CarnoSyn®) a Agmatín. Amino Pump™ je vhodný pro profesionální a silové sportovce.

Dlouhodobě nedostupný

Amino Pump - pokročilá aminokyselinová formule na budování svalů, zvýšení síly a zlepšení regenerace

Amino Pump™ je multifunkční amino formule vytvořená s cílem pomoci dosahovat kvalitnější výsledky v budování svalů přímo v jádru tkáně. Jedna dávka obsahuje 3 g kreatinu, a také anabolické podporující látky, jako je L-leucin, Beta-alanin (CarnoSyn®) a Agmatín. Když se podíváte na tento vzorec je jasné, že Amino Pump je založen na klinicky prozkoumaných látkách, které potřebuje každý kulturista. Amino Pump™ je vhodný pro profesionální a silové sportovce.

 

Cutler Nutrition Amino Pump

 

Amino Pump a jeho výhody

  • komplexní aminokyseliny
  • podporuje rychlejší regeneraci
  • zajišťuje celkové zvýšení síly
  • zajišťuje intenzivnější trénink
  • produkt vhodný i při hubnutí

 

Dávkování

Rozmíchejte 1 dávku (9,5 g) směsi v 250-300 ml ledové vody, a to buď před, během nebo po tréninku. V netréninkové dny užívejte 1 dávku v dopoledních hodinách na lačný žaludek.

  amino pump cutler

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (9,5 g)
AMINO PUMPJC ™ MATRIX (Proprietary blend)8,1 g
Kreatin (jako kreatin monohydrát & CreaPure®), kyselina L-asparagová, beta alanin (jako CarnoSyn®), glycerol (jako glycerol monostearát), L-leucin, taurin, agmatin (jako agmatin sulfát)

 

Další složky

Oxid křemičitý, přírodní a umělé příchutě, sukralosa, kyselina citronová, kyselina jablečná, FD & C Red No. 40.

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte více než osm po sobě následujících týdnů, pak by měla následovat 2 týdenní pauza. Tento produkt by neměly používat těhotné nebo kojící ženy. Před zahájením užívání tohoto výrobku se nejprve poraďte s kvalifikovaným lékařem, zvláště pokud užíváte léky, trpíte onemocněním nebo plánujete otěhotnět. Uchovávejte výrobek a všechny doplňky mimo dosah dětí.

Recenze zákazníka

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď