Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Superior Amino 2222 jsou aminokyseliny v tabletách, které obsahují až 2222 mg (20 různých typů) aminokyselin. Poskytují celé spektrum esenciálních, podmíněně esenciálních a neesenciálních aminokyselin. Navíc obsahují L-ornitin a L-karnitin. Podporují regeneraci a růst svalové hmoty.

Dlouhodobě nedostupný

Superior Amino 2222: až 2222 mg dvaceti druhů aminokyselin

Superior Amino 2222 poskytují celé spektrum esenciálních, podmiene esenciálních a neesenciálních aminokyselin, získaných ze směsi izolovaných, koncentrovaných a hydrolyzovaných zdrojů proteinů. Navíc obsahují L-ornitin a L-karnitin.


Superior Amino 2222

Aminokyseliny jsou potřebné pro lidský organismus. Sportovci a kulturisté mohou těžit z doplnění aminokyselin zejména proto, že jim pomáhá při regeneraci, růstu a vývoji svalové tkáně. Organismus, prostřednictvím asimilace aminokyselin, produkuje více než 50.000 proteinů a 15.000 enzymů. Aminokyseliny jsou odpovědné nejen za výrobu všech enzymů v těle (včetně trávicích enzymů), ale i hrají hlavní roli při normalizaci nálad, soustředění, agresivity, pozornosti, spánku a libida. Protein se po spotřebování rozdělí na aminokyseliny. Pak jednotlivé aminokyseliny slouží při vytvoření potřebných proteinů a enzymů. Trávicí enzymy rozkládají bílkoviny, které člověk spotřebuje, na aminokyseliny.

 

Výhody Superior Amino 2222

  • pomáhá při růstu a regeneraci svalstva
  • obsahuje 2,222 mg aminokyselin
  • poskytuje 20 různých typů aminokyselin
  • obsahuje L-karnitin a L-ornitin

 

Složení

Zmes bielkovín, (sušená srvátka, srvátkový bielkovinový koncentrát, izolát sójového proteínu, srvátkové peptidy), kroskarmelóza sodíka, mikronizovaná zmes aminokyselín (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, L-arginín), silica lecitín, lecitín, enzýmový komplex (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza).

 

Doporučené dávkování

Užijte 1 tabletku před jídly a pak znovu před a po tréninku. Superior Amino 2222 pilulky jsou velké a mohou být náročné na spolknutí. Užívejte proto s větším množstvím vody.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 tab)
Kalorie15 kcal
Bílkoviny2 g
Sacharidy2 g
Tuky0 g
Sodík40 mg
Esenciální aminokyseliny
Tryptofan40 mg
Valin130 mg
Treonin109 mg
Izoleucin130 mg
Leucin240 mg
Lysin159 mg
Fenylalanin89 mg
Methionin40 mg
Podmíněně esenciální aminokyseliny
Arginin120 mg
Cystin30 mg
Tyrosin70 mg
Histidin40 mg
Prolin130 mg
Glutamin388 mg
Neesenciální aminokyseliny
Kyselina asparagová239 mg
Serin100 mg
Glycin69 mg
Alanin99 mg

 

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Obsahuje mléčné a sójové (lecitin) složky.

Recenze zákazníka

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď