Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech
Hodnocení:
97 %

Anabolic HALO je silná all-in-one formule, která poskytuje důležité látky a živiny pro růst svalové hmoty, síly a regeneraci.  Jedna dávka obsahuje 40 g vícesložkových bílkovin, které jsou vstřebávané postupně, 5 g kreatinu na zlepšení síly a podporu růstu, 6 g BCAA a 5 g glutaminu na zvýšení hladiny energie a potlačení odbourávání svalové hmoty.

Dlouhodobě nedostupný

Anabolic HALO: komplexní all-in-one doplněk, který poskytuje důležité látky pro růst svalové hmoty, síly a zlepšení regenerace

Anabolic HALO je silná all-in-one formule a komplexní doplněk výživy, který poskytne uživateli ty nejdůležitější látky a živiny pro růst svalové hmoty, síly a zlepšení regenerace po náročném tréninku. Jedna dávka obsahuje 40 g vícesložkových bílkovin, které jsou vstřebávané postupně (rychle, středně a pomalu), což znamená, že nepotřebujete žádný jiný protein. Také obsahuje 5 g kreatinu na zlepšení síly a podpoření růstu. Anabolic HALO® navíc poskytuje vápník a hořčík. 6 gramů BCAA a 5 g glutaminu zajišťuje energii a potlačuje odbourávání svalové hmoty. Nenajdete v něm žádná plniva, žádné zakázané látky (WADA) a žádné snížené dávky klíčových látek.

 

anabolic halo performance muscletech all in one

 

Anabolic HALO a jeho výhody

  • komplexní all-in-one doplněk výživy
  • dodává kritické živiny
  • obsahuje40 gbílkovin a komplexní sacharidy
  • podporuje růst svalové hmoty a regeneraci
  • podporuje růst síly
  • doplňuje glykogen
  • obsahuje kreatin, BCAA a glutamin

 

 

Složení

Syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek, maltodextrin, kakaový prášek, přírodní a umělé příchutě, slunečnicový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, hydrogenfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitin, tokoferoly, celulóza, xantan, karagenan, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitin.

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku Anabolic HALO se 3 dcl vody a užijte hned po tréninku. Pro lepší výsledky užijte 2 odměrky smíchané se 6 dcl vody hned po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (34 g)
Kalorie 130 kcal
   kalorie z tuků 10 kcal
Tuky 1 g
   z toho nasycené 0,5 g
Cholesterol 15 mg
Sacharidy 10 g
   z toho vláknina 1 g
   z toho cukry 1 g
Bílkoviny 20 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 30 mg
Vápník 175 mg
Magnézium (jako oxid hořečnatý) 47,5 mg
Sodík 140 mg
Draslík (jako hydrogenfosforečnan draselný) 27,5 mg
Glutamin / směs BCAA aminokyselin
L-glutamin a kyselina L-glutamová 2,5 g
(jako L-glutamin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
L-Leucin 1,4 g
(jako L-leucin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
L-valin 0,8 g
(jako L-valin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
L-isoleucin 0,8 g
(jako L-isoleucin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
Multi-Phase Carb System ModCarb Slow-Digesting Carbohydrates3 g
Oves (Avena sativa) (jádra), Amaranth (jako Amaranthus retroflexus) (zrno), Quinoa (jako Chenopodium Quinoa) (zrno), pohanka (jako Fagopyrum esculentum) (zrno), proso (Panicum miliaceum) (zrno), šalvěj (Salvia Hispanica) (zrno)
Složky pro růst svalů a regeneraci
Kreatin monohydrát 2,5 g
Koncentrát z třešně (jako Prunus cerasus) (ovocná šťáva) 250 mg
Cell-Volumizing Compounds
L-alanin 1 g
(jako L-alanin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
Taurin 1 g
Glycin 0,75 g
(jako glycin, syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, vaječný bílek a ModCarb™)
Aktívní trávicí enzymy
Papain 25 mg
Amyláza 25 mg

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Globální hodnocení produktu

97 %
97 %
Průměr ze 6 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Nejpřínosnější negativní recenze

Všechny recenze Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Anabolic HALO Performance Series 1100g - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď