Animal Rage XL 145 g - Universal

Hodnocení:
87 % of 100
87% (3)

Animal Rage XL je předtréninkový stimulant, který vám pomůže maximalizovat energii a intenzitu tréninku, a tím pomáhá zvětšovat i sílu a zlepší tak růst svalových vláken. Animal Rage XL vzorec se skládá z několika výkonných komplexů, kterými dosáhnete maximálního propojení svalů a mysli.

Dlouhodobě nedostupný

Animal Rage XL - extra silný předtréninkový stimulant, díky kterému budete trénovat tvrději a zběsileji

Animal Rage XL je předtréninkový stimulant, který vám pomůže maximalizovat energii a intenzitu tréninku, a tím pomáhá zvětšovat i sílu a zlepší tak růst svalových vláken. Dávka adrenalinu, nárůst hrubé síly, proud elektřiny probíhá od hlavy až k patám. Animal Rage vám umožní zvedat obrovské váhy, jednoduše ovládnete posilovnu a svým soupeřům na soutěži nedáte žádnou šanci. Je to víc než jen obyčejný předtréninkový doplněk, je to tajná zbraň kulturistů, ergogenická sloučenina připravená na okamžitý útok!

 

Animal Rage XL předtréninkový stimulant

 

Animal Rage XL vzorec se skládá z několika výkonných komplexů, kterými dosáhnete maximálního propojení svalů a mysli. Obrovský nárůst energie je způsobený nárůstem adrenalinu. Vaše smysly se probudí a zajistí intenzivní trénink. Díky Animal Rage XL se energie do vašeho těla dostane zběsile a rychle. Ucítíte, že jste připraveni trénovat rychleji a tvrději.

 

Animal Rage a jeho výhody

  • silný předtréninkový stimulant
  • maximalizuje energii
  • zvyšuje intenzitu tréninku
  • podporuje zvýšení síly a výkonnosti
  • podporuje růst svalové hmoty
  • eliminuje únavu
  • připraví vás na trénink

 

Dávkování

Smíchejte jednu odměrku s 200 ml studené vody a užívejte 20-30 minut před fyzickou aktivitou. Vzhledem k extrémní účinnosti začněte s užíváním jedné odměrky, pro zjištění tolerance. Nekonzumujte dvě odměrky v periodě 24 hodin. Nekonzumujte 6-8 hodin před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (5,03 g)
Niacin 15 mg
Vitamín B12 5 mcg
Vápník 5 mg
Hořčík 2,5 mg
Chlorid 15 mg
Sodík 10 mg
Draslík 13 mg
Animal Rage Proprietary Formula3635 mg
Endurance & Perfomance Complex 
Kreatin monohydrát  
CarnoSyn Beta alanin  
Citrulin malát  
L-taurin  
Glucuronolactone  
Focus & Intensity Complex 
L-tyrosin  
Cholin bitartrát  
N-acetyl tyrosin  
β-fenyletylamin  
Sustained Energy Complex 
Rhodiola Rosea (kořen)  
Schizandra Berry  
Cordiceps Sinensis (celá rostlina)  
Panax Ginseng (kořen)  
GlycoCarn  
Quick Energy Complex 
Bezvodý kofein  
Extrakt z kávových zrn  
Extrakt ze zeleného čaje  
Bacopa Monnieri (list)  

 

Další složky

Přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, kyselina jablečná, acesulfam draselný, sukralóza, red #40 lake, draslík chelát, FD & C modrá # 1.

 

Upozornění

UPOZORNĚNÍ ohledně možných hrudek v produktu!!! Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikované jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozený, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Pokud trpíte onemocněním srdce, štítné žlázy, jater, ledvin, pokud máte diabetes, vysoký krevní tlak, časté bolesti hlavy, deprese, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Pokud užíváte jiné léky i volně prodejné, o užívání se poraďte se svým lékárníkem nebo doktorem. Přerušte užívání dva týdny před plánovanou operací. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje kofein. Nekonzumujte kofein z jiných zdrojů!

Alergenové upozornění: Vyráběno v podniku, který zpracovává mléko, sóju, vejce, arašídy, ořechy, ryby, korýše a pšenici.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Animal Rage XL 145 g - Universal
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Animal Rage XL 145 g - Universal
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď