Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition

Hodnocení:
20 %

Animal Test je silný hypertrofický pro-testosteronový doplněk, který zvyšuje hladinu volného i celkového testosteronu. To vede k větším a rychlejším přírůstkům svalové hmoty a zvětšení reálné síly. Animal Test je kombinací prokazatelně účinných komponentů a nejúčinnějších naturálních výtažků.

Dlouhodobě nedostupný

Animal Test - pro-testosteronový doplněk, který zvyšuje hladinu testosteronu, a to vede k rychlejším přírůstkům svalové hmoty a zvětšení síly

Animal Test je silný hypertrofický pro-testosteronový doplněk, který zvyšuje hladinu volného i celkového testosteronu. Vyšší hladina testosteronu vede k větším a rychlejším přírůstkům svalové hmoty a zvětšení reálné síly. Animal Test je kombinací prokazatelně účinných komponentů a nejúčinnějších naturálních výtažků, a jeho účinné antiestrogenní komponenty přispívají k maximalizaci přirozené anabolické reakce.

 

Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition

 

Animal Test a jeho účinné látky

Kyselina arachidonová

Sloučenina nezbytná pro správný chod lidského organismu, je nezbytná pro produkci mezi jinými prostaglandiny, důležité činitele v procesu růstu svalové hmoty a spalování tukové tkáně.

 

Divanillyl tetrahydrofuran

Je to extrakt z kopřivy, který způsobuje zvýšení hladiny volného testosteronu podstatně výrazněji, než výtažek z avena sativa, který byl dosud rozšířeným komponentem dietních doplňků. Navíc, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogenní působení, což zabraňuje aromatizaci, a působení testosteronu je díky tomu výraznější.

 

Animal test - universal

 

Výtažek z cissus quadrangularis

Dodává organismu anabolické ketosteroidy, ty zvětšují sílu svalů a jejich hmotu, způsobují zrychlení regenerace a snižují hladinu kortizolu (hormon, který stupňuje rozpad svalů při tréninku). Navíc, kromě anabolických vlastností, je cissus quadrangularis také antioxidant a zlepšuje funkčnost kloubů.

 

Trans resveratrol, agaricus bisporus a hesperetin

Jde o komponenty se silnými antiestrogenními účinky. Hesperetin působí jako inhibitor aromatázy, a proto nedochází k nadměrné produkci estrogenů.

 

Bioperine a dihydroxibergamotin

Poslední dva komponenty významně zlepšují vstřebávání obsažených komponentů v doplňku, jsou obecně využívány v různých doplňcích. Zabraňují předběžnému rozpadu komponentů v játrech, což usnadňuje jejich vstřebávání do krevního oběhu.

 

Animal test - universal

 

Animal Test a jeho výhody

  • zvyšuje hladinu testosteronu
  • buduje čisté svaly
  • podporuje nárůst síly
  • zlepšuje kvalitu svalů

 

Dávkování

Užívejte 1 sáček denně spolu s jídlem. V tréninkové dny užijte 1 sáček spolu s předtréninkovým jídlem. Je také nutné dodržovat správný pitný režim během užívání Animal Testu. Pro nejlepší výsledky užijte 2 balení po sobě během 42 dnů bez pauzy. Potom přerušte užívání na 4 týdny.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 sáček)
Pro-Androgen komplex2500 mg
Urtica Dioica (3,4-divanillyl tetrahydrofurán) (kořen) 
Cissus quadrangularis (ketosteron) (kořen) 
Polygonum cuspidatum (trans-3,5,4-trihydroxystilbon (trans resveratrol)) (kořen) 
Agaricus bisporus (polysacharidy) (pečářka dvouvýtrusá) 
3,5,7-Trihydroxy-4-Methoxyflavone (hesperetin) 
Hypertrophic Response komplex1500 mg
Kyselina arachidonová (40% ve vlastní směsi mastných kyselin a olejů) 
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamottin) (semeno) 
Extrakt Piper Nigrum (ovoce) 

 

Ostatní složky

Želatina (siřičitany), glycerin, stearát hořečnatý, voda, karamelové barvivo, rohovník, oxid titaničitý, FD&C Red #40, FD&C Blue #1.

 

Upozornění

Přípravek určený pro muže. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, není vhodná pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy.

Recenze zákazníka

Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď