Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Armor V - Muscle Pharm

Výrobce: Muscle Pharm

Armor V je multivitamín a směs prvotřídních živin speciálně pro sportovce. Obsahuje 26 čerstvých druhů ovoce, zeleniny a bylinek, a proto je bohatá na antioxidanty a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Podílí se na detoxikaci organismu, vyrovnává pH a obsahuje dokonce směs důležitých esenciálních mastných kyselin.

Dlouhodobě nedostupný

ARMOR-V: komplexní multivitamín s formulí z 26 druhů ovoce a zeleniny

Armor V je multivitamín a plnohodnotná směs vitamínů, organických látek, bylinek a dalších přírodních složek pro sportovce. Tato unikátní formule obsahuje 26 čerstvých a syrových druhů ovoce a zeleniny, a proto je bohatá na antioxidanty a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Multivitamín Armor V obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů, a podílí se na detoxikaci organismu, vyrovnává pH a obsahuje dokonce směs důležitých esenciálních mastných kyselin.

 

Armor V multivitamin

 

Tato pečlivě propracovaná formule od Muscle Pharm klade důraz na každodenní komplexní pokrytí zvýšených nároků tvrdě trénujícího sportovce. Je sestavena tak, aby položila pevný základ vašemu specifickému nutričnímu programu i suplementaci. Je skvělým společníkem pro náročný trénink, kvalitní sportovní výkon, rychlou regeneraci a soustavné zlepšování výkonnosti.

 

Armor-V - ADVANCED MULTI-Nutrient COMPLEX:

  • V-F POWER MATRIX - Čerstvé, syrové ovoce a zelenina tvoří úplný základ přirozené výživy. Armor-V™ obsahuje směs 26 koncentrátů ovoce a zeleniny, 2700 mg skutečné síly z potravin v přírodním stavu. VF Power Matrix™ je nabitý fytonutrienty, které nebývají součástí běžných multivitamínových přípravků (fytonutrient je rostlinná látka obsahující sloučeniny napomáhající boji proti nemocem). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, polyfenoly, karotenoidy a další zdraví prospěšné a výkonnost posilující sloučeniny.

 

  • ANTIOXIDANT/ PODPORA IMUNITY - Silná a účinná ochrana imunity a udržování správného pH, formule obsahuje dimethylglycine, trans-resveratrol, astaxanthin, lycopenu a lutein - super antioxidanty známé svými blahodárnými účinky na posílení imunitního systému a podporu klíčových funkcí buněk. Další pozitivní účinky zahrnují podporu srdce a krevního oběhu, zraku a hormonální rovnováhy v těle.

 

Armor V multivitamin

 

  • SYSTÉM MAINTENANCE & DETOXIFYING MATRIX - Námaha při pravidelném intenzivním tréninku, toxiny v našem okolí, stres a mentální vyčerpání, biochemické procesy v našem těle - to vše způsobuje nadměrnou produkci buněčného odpadu, který se v organismu hromadí a narušuje, oslabuje a poškozuje důležité buněčné procesy. Armor V obsahuje specifická činidla, jejichž úkolem je odstraňovat volné radikály, detoxikovat organismus, podporovat funkci jater a pročišťovat životně důležité orgány v těle. Klíčové složky Armor-V™ také zmírňují dopady negativních vlivů okolí na organismus, udržují správnou hladinu kortizolu a mají blahodárné účinky na celkové zdraví buněk.

 

  • EFA MATRIX - Esenciální mastné kyseliny, tzv. dobré tuky, tvoří specifickou součást tukových molekul, tělo si je nedokáže samo vyrobit, a proto musí být přijímány v potravě. Plní v našem těle několik významných biologických funkcí. Hrají důležitou roli v oběhové, endokrinní i nervové soustavě. Jsou nesmírně důležité pro zdraví srdce, tvorbu hormonů, celistvost buněčné membrány a metabolismus tuků. Přispívají také k ochraně a posílení pohlavního, nervového a imunitního systému.

 

armor v

 

ARMOR-V a jeho výhody?

  • komplexní multivitamín - úplné spektrum vitamínů a minerálů
  • sestavený použitím surovin z 26 čerstvých, syrových druhů ovoce a zeleniny
  • je to bohatý zdroj antioxidantů a látek na posílení imunity
  • detoxikuje organismus, vyrovnává pH
  • obsahuje směs esenciálních mastných kyselin

 

Složení

želatina, stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, křemík

 

Dávkování

Užívejte po 3 až 6 kapslích denně, nejlépe ráno.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (6 kaps)
Vitamín A 6250 IU
Vitamín C 235 mg
Vitamín D 400 IU
Vitamín E 19 IU
Thiamin 16 mg
Riboflavin 16 mg
Niacin 20 mg
Vitamín B6 16 mg
Vitamín B12 130 mcg
Biotin 300 mcg
Kyselina pantotenová 31 mg
Vitamín K2 80 mcg
Kyselina listová 130 mcg
Bór 470 mcg
Vápník 47 mg
Měď 63 mcg
Chrom 63 mcg
Magnézium 94 mg
Mangan 630 mcg
Zinek 6,3 mg
Molybden 9,4 mcg
Selen 63 mcg
Draslík 38 mg
Omega 3-6-9 Complex769 mg
Alpha Linolenic Acid (Omega 3) as Flax seed & Lecithin, Oleic Acid (Omega 9) as Lecithin, Coconut Oil (Omega 6), Eicosapentaenoic Acid (Omega 3 (EPA) as Fish oil), Docosahexaenoic Acid (Omega 3 (DHA) as Fish oil)
V-F Power System942 mg
Greens & Vegetable Blend: Kelp Powder containg lodine, Dulse, Spirulina (Blue Green Algae), Barley Grass Juice Concentrate, Chlorella, Wheat Grass Concentrate, Carrot Powder, Spinach Powder, Garlic Extract, Broccoli Powder, Echinacea Extract, Green Tea Extract, Lemon Bioflavonoids, Jerusalem Artichoke, Fruit & Vegetable Blend, Red Currant Powder, Watermelon Powder, Pomegranate, Cranberry Concentrate, Blackberry Fruit Powder, Strawberry Powder, Cherry Extract Powder, Raspberry Powder, Mango Powder, Apple Extract, Blood Orange Powder
Antioxidant Matrix293 mg
N-Dimethylglycine (DMG HCI), Trans-resveratrol, Lutein, Lycopene, Astaxanthin
Pro-Biotic & Immune Enhancer (Total of 3 Bilion Active Colonies3 Billion CFU´s
Probiotic Blend containing (L. rhamnosus, L. acidophilis, S. thermophiles, L. plantarum, L. casei), S. boulardi, Choline (as Choline Bitartrate)
Armor Blend98 mg
Turmeric 10:1 (curcuminoids), Quercetin, Panax Gingseng Powder, Mixed bioflavonoids (as Citrus Bioflavonoids), Para-aminobenzoic, Inositol, Hesperidin, Rutin, Betaine HCI, Genistein
System Maintenance & Detoxifying Matrix81 mg
Phosphatidylserine lecithin, Milk Thistle Seed 4:1, Saw Palmetto Berries, Uva Ursi Leaf, Digeseb

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Produkt neužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Prošlo testy na nezávadnost vůči lidskému zdraví. Užívání konzultujte se svým lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí a užíváte lék na předpis nebo volně prodejný. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Armor V - Muscle Pharm

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Armor V - Muscle Pharm
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Armor V - Muscle Pharm

Napsat otázku
Napsat odpoveď