Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Arthreo Free 60 kaps - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
97 %

Arthreo Free je kloubní výživa, vhodná k regeneraci po úrazech kloubů, kostí a šlach a i po přetíženích. Obsahuje 3 efektivní a ověřené látky, jako Glukosamin, Chondroitin a vitamin C, které se aktivně postarají o kompletní výživu, posílení, regeneraci a ochranu kloubů a chrupavek.

Dlouhodobě nedostupný

Arthreo Free - skvělá regenerace po úrazech kloubů, kostí, šlach, ale i při přetíženích

Arthreo Free je perfektní kloubní výživa, která je vhodná k regeneraci po úrazech kloubů, kostí a šlach a i po přetíženích. Glukosamin je pro klouby velmi důležitou látkou, podílející se na tvorbě synoviální tekutiny, která umožňuje snadný a bezproblémový pohyb. Rovněž se podílí i na tvorbě chrupavek. Chondroitin je jednou z hlavních stavebních látek chrupavek. Zvyšuje syntézu proteoglykanů, které jsou součástí extracelulární tekutiny v chrupavkách. Vitamin C podporuje produkci kolagenu. Současně je to i silný antioxidant chránící organismus před volnými radikály, které častokrát způsobí i úrazy v kloubních chrupavkách. Arthreo Free obsahuje efektivní látky, které se aktivně postarají o kompletní výživu, posílení, regeneraci a ochranu kloubů a chrupavek.

 

Arthreo Free activlab

 

Arthreo Free a jeho výhody

  • efektivní kloubní výživa
  • buduje a zachovává zdraví kostí a tkání
  • regeneruje klouby, kloubní chrupavky a šlachy
  • zlepšuje činnost pohybového ústrojí

 

Složení

Glukosamin sulfát - 2KCL, chondroitin sulfát, magnesium stearát E470b, vitamin C, želatina, barvivo (oxid titaničitý E171, indigotin E 132).

 

Dávkování

Doporučuje se užít 1 kapsli, a to 4 krát denně s jídlem. Pro maximální efekt se doporučuje užívat nepřetržitě 7 - 8 týdnů. Maximální denní dávka nesmí být překročena.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 kaps)
Glukosamin sulfát1500 mg
Chondroitin sulfát1200 mg
Vitamin C100 mg

 

Upozornění

Skladujte v pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřené nádobě a mimo dosah malých dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje deriváty mléka, sóji, pšenice a může obsahovat stopy ořechů.

Recenze zákazníka

Arthreo Free 60 kaps - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Arthreo Free 60 kaps - ActivLab
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Arthreo Free 60 kaps - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď