Předtréninkový stimulant Assault - Muscle Pharm

Hodnocení:
84 % of 100
84% (35)
Výrobce: MusclePharm

Assault je nová předtréninková pumpa, která je do detailů propracovaná. Tento předtréninkový stimulant poskytne sportovci výrazně zlepšení výkonu díky tomu, že cíli na všechny aspekty výkonnosti: objem, energii, koncentraci, sílu, odolnost a vytrvalost. Je to způsobeno aplikací unikátní formule, päťfázového funkčního systému.

Dlouhodobě nedostupný

Assault: předtréninkový stimulant na všechny aspekty výkonnosti

Assault je předtréninkový přípravek, který je svým složením absolutní světovou špičkou v moderní předtréninkové suplementaci. Je nevyspelejším a najkomplexnějším suplementem ze všech předtréninkových doplňků na trhu v současnosti. Jeho do detailů propracovaná formule poskytne sportovci výraznou výkonnostní výhodu oproti jeho soupeřem. Dodejte tělu nejvyspělejší a nejúčinnější složky potřebné i pro ten nejnáročnější trénink a dosažení maximálních výsledků. Jediná dávka Assaultu je nabitá až 2 g Carnosyn® Beta-Alanin spolu s ION-3 Nitrate Technology™ živinami. Päťfázový funkční systém cíli na všechny aspekty výkonnosti: objem, energie, koncentrace, síla, odolnost a vytrvalost.

 

Díky obsahu Astragínu a Cinnulínu PF můžete očekávat rychlejší a kvalitnější transport polymerů glukózy, kreatinu, argininu a aminokyselin do svalů. Výsledkem bude lepší napumpování svalů, anabolické prostředí v těle, zvýšená tvorba ATP a tím pádem více energie ve svalech. Astragin má navíc schopnost snižovat množství cukru v krvi, Assault vám tak pomůže budovat štíhlejší a vyrýsovanější postavu.


assault muscle pharm


Zažijte okamžité zvýšení síly, vytrvalosti, svalové hmoty a celkově zvýšení tréninkové kapacity. Kofein je populární složka pro zvýšení výkonu, soustředění a bdělosti. Běžné zdroje kofeinu mají krátkou dobu účinku, námi použitý PurEnergy™ vám dodá fokus a energii, která přetrvá 8 krát déle než při pouhém kofeinu.

Assault je pravděpodobně nejvíce vědecky a klinicky zkoumán předtréninkový doplněk výživy na světě. Je soustavně testován vrcholovými sportovci v hypermoderním sportovním a vědeckém centru firmy MusclePharm v americkém Coloradu. Filozofií firmy však nebylo jen vytvořit vysoce účinný přípravek na zvětšení síly a růst svalů. Zásadní důraz je kladen na bezpečnost suplementu, tak aby si sportovci mohli být jisti, že vyživují své tělo tím nejlepším možným způsobem.

Zůstaňte nabití a plně soustředění od prvního opakování až po úplně poslední sérii vašeho tréninku.


5 fázový funkční systém Assault™:

 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadů kyseliny mléčné
 • směs na podporu výkonnosti vyztužena efektivní nitrátovou technologií ION-3
 • aktivátor buněčné energie a inzulinu
 • stimulátor energie a nervové soustavy
 • hydratační systém


1. Amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadů kyseliny mléčné

Každá dávka obsahuje 2g patentovaného beta alaninu značky Carnosyn, který prokazatelně zmírňuje účinky kyseliny mléčné a zároveň zvedá výkonnost a posiluje vytrvalost svalstva v průběhu vysoce intenzivní fyzické aktivity. Výzkumy ukazují, že výtažek z červené řepy vede ke krátkodobému i dlouhodobému nárůstu produkce oxidu dusnatého, odolnosti vůči fyzické zátěži, a množství nitrátů v krevní plasmě. DMG snižuje riziko vzniku svalové infekce při tréninku. Navýšení systémové biodostupnosti oxidu dusnatého umožní tvrdší tréninky.

 

assault muscle pharm

 

2. Směs na podporu výkonnosti vyztužena efektivní nitrátovou tehnologií ION-3

První a zatím jediný předtréninkový suplement, který dodává kreatin, arginin a BCAA ve speciální formě nitrátu zpracovaného s technologií ION-3 . Špičkový, supermoderní ION-3 nitrát umožní efektivnější vasodilaci, která otevírá a rozšiřuje cestu krvi do svalů a umožňuje tak lepší účinnost každé jednotlivé funkční molekuly. Tím, že nitráty zvyšují průtok krve svalem, usnadňují adekvátní distribuci živin a posilují sportovní výkonnost. Výsledkem je větší síla, snadnější a rychlejší regenerace a mohutnější svalová hmota.ION-3 tvoří tyto hlavní komponenty:

CREATINE NITRATE - sloučením kyseliny dusičné a kreatinu vznikne kreatin nitrát - vysoce vstřebatelný kreatin, který v těle navyšuje hladiny oxidu dusnatého a ATP. Tento ultravýkonný vasodilátor otevírá cestu krvi, aby mohla masivně zaplavit sval živinami a vytvořit mohutnou svalovou pumpu. Výhodou navíc je fakt, že kreatin nitrát podporuje vstřebávání látek ve střevech.

ARGININE NITRATE - spojením L-argininu a kyseliny dusičné získáme arginin nitrát. Z argininu vzniká oxid dusnatý, který podporuje vaskularitu, zlepšuje sílu a udržuje zdravé hladiny růstových hormonů. Vysoce vstřebatelný nitrát je derivátem kyseliny dusičné, která rozšiřuje krevní řečiště. Nitrát aktivuje tzv. hladkou svalovinu a rozšiřuje tepny, žíly a vlasečnice k maximalizaci krevního průtoku klíčovými partiemi, jako je biceps, triceps či kvadriceps.

BCAA NITRATE- aminokyseliny s větveným řetězcem spojené s nitrátovou složkou - to je skutečný vědecký průlom. Tato fúze dává bécéáčkům daleko větší stabilitu a účinnější způsob transportu skrz buněčnou membránu střev a svalových buněk. Aminokyseliny vázané k nitrátům jsou ve střevech daleko snadněji a úplněji absorbovány než aminokysliny ve volné formě a chemické soli.

 

assault muscle pharm

 

3. Aktivátor buněčné energie a inzulinu

Assault přichází s unikátním pohaněčem buněčného transportu, jedná se o kombinaci nutrientů glycin, d-ribóza, dextróza a cinnulin PF. Tyto složky způsobují zvýšení hladin inzulinu, který urychluje metabolismus, absorpci živin a růst a regeneraci svalů.

 

GLYCINE - nejjednudušší aminokyselina, hraje klíčovou roli při formování proteinů, peptidů, glykogenu a ATP. Přítomnost glycinu umožňuje rychlejší proces budování.

D-RIBOSE - jakožto nosná molekula produkce ATP umožňuje d-ribóza delší a tvrdší tréninky. Propojením d-ribózy a glycinu se umocní tvorba ATP. S kreatinem k tomu vzniká kombinace, která poskytne dostatečné množství ATP k pohánění i těch zcela nejtvrdších tréninků.

DEXTROSE - jednoduchý cukr, který lze konzumovat před, během či po tréninku. Umožní větší intenzitu sportovního výkonu tím, vyvolává okamžitou inzulinovou odezvu. Inzulin, jako přírodní anabolický hormon, vyživuje svalové buňky.

CINNULIN PF - znásobuje účinky inzulinu a pomáhá ribóze a glycinu dopravit nutrienty do svalových buněk. Pro potřeby zvětšení síly a růstu svalové hmoty nebyla vědecky sestavena lepší a účinnější směs "buněčného transportního systému". Nyní je ideální příležitost stát se skutečně svalnatějším, rychlejším, silnějším a tvrdším.


4. Stimulátor energie a nervové soustavy PURENERGY™

Kofein je oblíbený prostředek ke zlepšení výkonnosti a bdělosti. Účinky obyčejný kofein však brzy vyprchá, následuje útlum, u někoho i nervozita či roztěkanost. Patentovaná složka PURENERGY™ poskytne dlouhotrvající - 8x delší než u běžného kofeinu - energii, čilost a koncentraci a to bez jakéhokoliv následného útlumu. PureEnergy kombinuje účinky kofeinu a pterostilbenu. Antioxidační a blahodárné účinky pterostilbenu jsou navíc maximalizovány tím, že je užita jeho kokrystalizovaná forma. Soustředenost mysli, povzbuzení energie, stejné množství kofeinu, na jaké jste zvyklí, dlouhotrvající účinek = PureEnergy™.

 assault muscle pharm

 

5. Hydratační systém

Sestaveno s cílem udržet energii a zajistit hydrataci organismu. Tato pokroková kombinace elektrolytů, prášku z kokosové šťávy, glutaminu a taurinu má za úkol hydratovat, obnovovat a ozdravovat tělo.


ELEKTROLYTES - Draslík, fosfáty, hořčík a sodík udržují hladiny tekutin a regulují určité funkce organismu v oblastech jako je svalstvo či nervová soustava. Bez těchto esenciálních prvků by nemohlo docházek k náležité kontrakci svalů. Vyváženost elektrolytů je zásadní pro správné fungování buněk.

COCONUT WATER - Jedna z takzvaných přírodních superpotravin. Obsahuje kompletně vyvážené spektrum elektrolytů a minerálů - a maximalizuje vstřebávání ostatních živin. Ve sportovní výživě považován za ideální zdroj rehydratace organismu.

GLUTAMINE - Pomáhá doplňovat vyčerpané zásoby aminokyselin a glykogenu, které se i v průběhu běžného dne zmenšují. Sportovní aktivita je vyčerpává ještě daleko intenzivněji, glutamin je proto zcela zásadní.

TAURINE - Nachází se v mase a rybách, taurin společně s glutaminem přemisťují elektrolyty mezi buňkami.


Proč se rozhodnete pro Assault?

Assault je jediným předtréninkový suplementem na světe, který má certifikát garance, že neobsahuje žádné zakázané složky, jako od NSF (vedoucí a celosvětově uznávaná nezávislá testovací a certifikační autorita), tak i od Informed-Choice (program testování a certifikace doplňků výživy, který garantuje, že výrobek neobsahuje žádné přísady zakázané pro sportovce a je vyráběn plně v souladu s kritérii GMP stanoví přísné normy kvality a standardy postupů výroby.)


assault muscle pharm


Výhody

 • kompletní systém předtréninkové suplementace sportovce
 • zvyšuje retenci dusíku a podporuje syntézu bílkovin
 • zlepšuje okysličení buněk
 • reguluje hladinu hormonů
 • podporuje funkci imunitního systému
 • zlepšuje regeneraci a zvyšuje energii
 • patentovaná technologie nitrátů ION-3
 • explozivní příliv energie bez následného útlumu
 • PUREENERGY, zcela nová generace kofeinových složek
 • 2 g beta alaninu v dávce
 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač vlivů kyseliny mléčné
 • směs na podporu výkonnosti vyztužená efektivní nitrátové technologií ION-3
 • aktivátor buněčné energie a inzulínu
 • stimulátor energie a nervové soustavy
 • hydratační systém

 

Složení

Přírodní a umělé příchutě, sukralóza (náhradní sladidlo), prášek ze šťávy červené řepy (barvivo), kyselina citrónová (regulátor kyselosti, antioxidant, sekvestrant), MCT prášek (tuky se středním řetězcem), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), beta karoten (barvivo).

 assault muscle pharm

 

Doporučené dávkování

Smíchejte 1/3 odměrku ASSAULT™ v 236 - 354 ml vody a vypijte 20-30 minut před tréninkem. Pro dosažení optimálních výsledků výrobce doporučuje denní příjem tekutin (vody) okolo 3,5 litru.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odmerka (14,5 g)
Kalorie 10 kcal
Sacharidy 3 g
   z toho cukry 2 g
Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg
Vitamín E (tokoferol acetátu) 200 iu
Niacin 60 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 15 mg
Vitamín B12 methylcobalamin) 90 mcg
Vápník (silikát, fosfát a citrát) 196 mg
Sodík 50 mg
Draslík 40 mg
ATP AMPLIFIER3500 mg
Carnosyn atentovaný Beta-alanín 2000 mg
L-Tyrosin
L-asparagová kyselina
Extrakt z kořene červené řepy - vysoký obsah nitrátu
Dimethylglycin HCI (DMG)
Cellular Transport & Insulin Activator2952 mg
Dextróza
L-Glycin
Ribóza
Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii) extrakt z kořene
Athlete Performance Blend2000 mg
Featuring ION-3 Nitrate Technology Matrix
Kreatín nitrát
Arginín nitrát
BCAA nitrát 3:1:2 poměr (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin)
Energy & Neuro Igniter1750 mg
Cholin Bitarát
Glucuronolacton
PurEnergy Matrix (Pterostilbene-Kofein)
Huperzine A
Hydration System1200 mg
Taurin
Prášek z kokosové vody
L-Glutamin

 

Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící! Balení také obsahuje sáček se silikagelem, který pohlcuje vlhkost.

 

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Alergenní informace: tento výrobek byl vyroben v závodě, který může zpracovávat suroviny, které obsahují mléko, vejce, sóju, ryby, korýše, ořechy a arašídy.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Předtréninkový stimulant Assault - Muscle Pharm
Napište svou recenzi
Prohlížíte si: Předtréninkový stimulant Assault - Muscle Pharm
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď