Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
76 %

BCAA X-tra je zdroj větvených aminokyselin BCAA, leucin, valin a isoleucin. Jedna dávka obsahuje až 5 g BCAA v poměru 2:1:1. Působení přípravku je dodatečně zesilováno L-glutaminem, aminokyselinou důležitou pro syntézu bílkovin. Tyto BCAA urychlují regeneraci a zabraňují katabolismu.

Dlouhodobě nedostupný

BCAA X-tra proti katabolismu a na podporu regenerace

BCAA X-tra je koncentrovaný zdroj větvených aminokyselin BCAA. Větvené aminokyseliny tvoří cca 1/3 hmoty kosterních svalů, působí antikatabolicky, a také se účastní syntézy svalových bílkovin. BCAA X-tra je ideální řešení pro osoby, které chtějí zvětšit svalovou hmotu a také zvětšit sílu bez nárůstu tukové tkáně. Jedna dávka (10 g) BCAA X-tra obsahuje 5 g větvených aminokyselin v poměru 2:1:1. Působení přípravku je dodatečně zesilováno L-glutaminem, aminokyselinou důležitou pro biosyntézu bílkovin a také pro osoby, které chtějí zvětšit sílu a výkonnost svalů. Je doporučován pro výkonnostní i rekreační sportovce. Urychluje regeneraci organismu po výkonu. Zabraňuje katabolismu.

  bcaa x-tra

 

Dávkování 

V tréninkové dny 10 g (2 čajové lžičky) před tréninkem a 10 g po tréninku rozpustit ve 250 ml vody. V netréninkové dny: jedna dávka 10 g před jídlem.

 

Složení

L-glutamin, L-leucin, L-valin, L-isoleucin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová a citrát sodný, aroma, sladidlo E950 látky, barviva: E104 (citrónové a pomerančové aroma), E110 (grapefruit a pomerančové aroma), E124 (grapefruit a třešňové aroma) / může mít vliv na koncentraci. Výrobek může obsahovat stopové množství sóji, pšenice a ořechů.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyv 1 dávce (10 g)
Kalorie 34 kcal
Bílkoviny 8,5 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-glutamin 3,5 g
L-leucin 2,5 g
L-valin 1,25 g
L-isoleucin 1,25 g

 

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Po otevření obal pečlivě zavírat. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladovat mimo dosah malých dětí. Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchém místě, při teplotě od 10°C do 25°C, mimo dosah dětí, v dobře uzavřeném obalu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Recenze zákazníka

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Globální hodnocení produktu

76%
76%
Průměr ze 8 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

80 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze BCAA Xtra 800 g - Activlab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:BCAA Xtra 800 g - Activlab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Napsat otázku
Napsat odpoveď