Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Výrobce: BPI Sports
Hodnocení:
95 %

Best BCAA v pokročilé peptidové formě doplněné o agmatin sulfát a CLA, pro ještě větší efektivitu v těle. Základní složky BCAA, leucin, isoleucin a valin, ovlivňují růst svalové hmoty, zabraňují rozpadu tkáně, jsou efektivním zdrojem energie a urychlují regeneraci. Tyto BCAA jsou dokonale rozpustné a vstřebatelné.

Dlouhodobě nedostupný

Best BCAA v pokročilé peptidové formě pro ještě větší efektivitu v těle

Best BCAA jsou rozvětvené aminokyseliny BCAA, které jsou jednou z nejdůležitějších složek diety každého sportovce. Tyto konkrétní jsou BCAA aminokyseliny v pokročilé peptidové formě. Přidány jsou agmatin síran a CLA. BPI Sports přichází s novým BCAA doplňkem, který není jen dalším BC-áčkem. Složení je moderní a navazuje na nejnovější poznatky ve sportovní vědě. Tři nejdůležitější esenciální aminokyseliny jsou v dodatku v peptidové formě. Výrobce označil technologii zpracování jako oligopeptidy, které by měly garantovat neporovnatelně větší efektivitu v těle. Jsou potřeba pro nárůst svalové hmoty, kromě toho tvoří více než 35% aminokyselin obsažených ve svalech. Bohužel organismus není schopen rozvětvené aminokyseliny vytvářet sám, proto musí být doplňovány.


Best BCAA

 

BCAA hrají mnoho zásadních rolí v metabolismu svalové hmoty - mají bezprostřední vliv na jejich nárůst, zabraňují jejich rozpadu v době intenzivního tréninku a hladu, znamenají efektivní zdroj energie, značně urychlují regeneraci. BPI BEST BCAA je směs tří potřebných aminokyselin: L-isoleucinu, L-leucinu, L-valinu.

 

Během pravidelných fyzických tréninků, ať už silových nebo vytrvalostních, může tělo přejít do stavu katabolismu - svalová tkáň se rozkládá. Pokud se toto stává, musíte doplnit svou dietu o BCAA. BPI BEST BCAA pomáhá udržet svalovou hmotu po dobu fyzické námahy a nízkokalorické diety, zvyšuje sílu a vytrvalost a také výkonnost při extrémních situacích jako je velmi intenzivní trénink nebo trénink za vysokých teplot.

 

Díky speciální technologii byl získán produkt, který se rozpouští mnohem snadněji než dosud. Zapomeňte na nerozpuštěné hrudky prášku na stěnách šejkru. Všechny složky se dokonale rozpustí a vstřebají.

 

Best BCAA

 

Best BCAA a jejich výhody

  • směs 3 potřebných aminokyselin (L-isoleucin, L-leucin, L-valin)
  • pomáhají udržet svalovou hmotu
  • zvyšují sílu a vytrvalost
  • dokonale rozpustné a vstřebatelné

 

Složení

Oligopeptid-enzymatic Technology ™ (potassium hydroxide, stearic acid, carboxymethylcellulose sodium, crospovidone, natural waxes, carboxylic acids, polyethylene glycol, dikalcium (fosfát), maltodextrin, citric acid, natural and artificial flavors, malic acid, silice, fiber blend (cellulose gum, xanthan gum, carrageenan gum), sucralose, acesulfam-K, FD & C red 40.

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu odměrku s 200-300 ml vody, a to buď před, v průběhu, nebo po tréninku.   V netréninkové dny užívejte jednu odměrku ráno na lačný žaludek.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10g)
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-leucine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-leucine) 2,5 g
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine)  1,25 g
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Valine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-valine) 1,25 g
CLA MATRIX Proprietary Blend (sunflower oil [seed], avacado oil [fruit], coconut oil [fruit], CLA [conjugated linoleic acid]  1 g
Agmatine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ agmatine sulfate) 250 mg

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Globální hodnocení produktu

95%
95%
Průměr ze 3 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Best BCAA 300 g - BPI Sports

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Best BCAA 300 g - BPI Sports
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Napsat otázku
Napsat odpoveď