Big T 28 kaps - Cutler Nutrition

0%
0% (0)

BIG T je testosteronový booster a přírodní zvyšovač hladiny testosteronu, formulovaný tak, aby přinesl seriózní výsledky. Je založený na výzkumu a klinicky ověřený. Snižuje estrogen, podporuje zdravé hladiny testosteronu, růst svalové hmoty, síly a zvyšuje sexuální aktivitu. Pokud hledáte hardcore výsledky, hledáte Big T!

Dlouhodobě nedostupný

Big T - přírodní testosteronový booster, který vám přinese seriózní výsledky

BIG T je klinicky ověřený testosteronový booster, formulovaný tak, aby přinesl seriózní výsledky. Podporuje zdravé hladiny testosteronu tím, že pomáhá minimalizovat estrogen. Big T je přírodní zvyšovač hladiny testosteronu, je to vysoce androgenní vzorec, který napomáhá ke zvýšení sexuální aktivity. Kromě správného stravování a tréninkového programu, je BIG T navržený tak, aby podporoval prospěšné změny v růstu svalové hmoty a síly, v rozložení tělesného tuku, nálady a hladiny energie. Pokud hledáte hardcore výsledky, hledáte Big T!

 

BIG T TESTOSTERONOVY BOOSTER

 

Big T a jeho výhody:

  • testosteronový booster
  • všechny složky jsou přírodní
  • obsahuje až 28 kapslí
  • podporuje růst síly, svalové hmoty
  • napomáhá ke zvýšení sexuální aktivity

 

BIG T TESTOSTERONOVY BOOSTER

 

Dávkování

Užijte 1 tabletu vždy ráno ihned po snídani. Neužívejte na prázdný žaludek a nepřekračujte dávkování. Doporučujeme užívat minimálně 4 týdny a maximálně 8 týdnů. Mezi cykly doporučujeme přestávku 8 týdnů.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kapsle)
BIG T™ TEST MATRIX (Proprietary Blend)425 mg
Broussonetia papyrifera (celý), Americký Saffron (semeno), Nelumbinis Semen, Aspidosperma Quebracho - blanco (kůra)  

 

Ostatní složky

Želatina, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, kyselina stearová, FD & C modrá č.1, oxid titaničitý.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým sluneční zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Big T 28 kaps - Cutler Nutrition
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Big T 28 kaps - Cutler Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď