Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ostatní

 1. Může pití vody zrychlit metabolismus a podpořit hubnutí?

  Může pití vody zrychlit metabolismus a podpořit hubnutí?

  Opravdu vám pití velkého množství vody pomůže zrychlit metabolismus? Jaký přínos má studená voda nebo voda s citrónem ráno nalačno? Na všechny oblíbené výroky z posiloven jsme se podívali v následujícím článku. Který z nich je pravdivý?

   

 2. 10 zajímavých youtube kanálů s fitness videi zdarma

  10 zajímavých youtube kanálů s fitness videi zdarma

  I vy hledáte tréninkové plány a cviky na internetu? V tom případě byste určitě měli začít sledovat těchto 10 youtube kanálů. Nabízejí totiž to nejlepší z oblasti fitness, kulturistiky a zdravé výživy. Navíc jsou zcela zdarma.

 3. 11 pravidel etikety v posilovně, o kterých vám nikdo neřekne

  11 pravidel etikety v posilovně, o kterých vám nikdo neřekne

  Etika v posilovně by měla být sice samozřejmostí, ale stále se najde cvičenec, který ji neovládá. Mějte na paměti těchto 11 pravidel etikety a slušného chování v posilovně, a vyhnete se tak různým nepříjemnostem.

 4. Co byste měli dělat dříve: kardio nebo silový trénink?

  Co byste měli dělat dříve: kardio nebo silový trénink?

  Měli byste začít kardio tréninkem nebo posilováním? Bohužel neexistuje přímá odpověď. Odborníci se shodují na tom, že pořadí by mělo záviset na vašich cílů. Podívejte se na seznam nejčastějších cílů a doporučení poradí vašeho tréninku.

 5. Je opravdu možné přeměnit tuk na svaly?

  Je opravdu možné přeměnit tuk na svaly?

  Je možné přeměnit tuk na svaly? Tento koncept vídat stále častěji, ale je vůbec reálný? Jaký je původ tohoto tvrzení? V tomto článku si vysvětlíme jak to s přeměnou tuku na svaly opravdu je.

 6. 8 tipů jak trénovat, když nic nestíháte

  8 tipů jak trénovat, když nic nestíháte

  Pracovní a rodinné povinnosti dokáží člověka vyšťavit, a když si ještě k tomu představíte jak poté všem jdete cvičit, je vám špatně. Inspirujte se těmito 8 tipy, které vám poradí jak cvičit, když nestíháte!

Stránka