Kofein - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Kofein patří mezi nejpoužívanější stimulanty, které se ve fitness světě těší velké oblibě. Je vhodný pro povzbuzení organismu během náročného dne nebo tréninku. Bývá pravidelně ve složení energetických nápojů či pre-workout směsí a je také přirozenou součástí kávy. V této formě může oslovit každého, kdo nemá v oblibě kávu a vyhýbá se energetickým nápojem.

Kofein je oblíbený stimulant, který oceníte před tréninkem nebo během únavného a náročného dne, kdy potřebujete dodat tělu energii.

Kofein se těší velké popularitě nejen ve fitness světě. Je to jeden z populárních stimulantů, který se používá v souvislosti s dodáváním energie tělu pro sportovní výkon. Proto bývá kofein pravidelnou součástí účinných předtréninkových směsí, které sportovci užívají před tréninkem.

Zároveň je také přirozenou součástí kávy a najdete ho i ve složení energetických nápojů. Vyhledávají ho sportovci, ale i studenti, manažeři, lékaři nebo pracovníci, kteří poskytují služby či pracují ve výrobním segmentu. Jejich den vyžaduje soustředění, bdělost a co nejmenší únavu, takže kofein pro ně může být dobrou volbou. Vzhledem k formě tohoto doplňku může být kofein také výhodou pro lidi, kterým nevyhovuje chuť klasické kávy, nebo se z různých důvodů vyhýbají energetickým nápojům. Další výhodou je také obsažené množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso. Jeho užívání je kromě toho velmi jednoduché a snadno si ho s sebou vezmete kamkoliv, kde můžete těžit z jeho zmíněných výhod. Navíc je vhodný i pro vegany.

Kofein a jeho výhody

• doplněk s obsahem populárního stimulantu
  • používá se v souvislosti s dodáváním energie tělu pro sportovní výkon
  • pomáhá při péči o bdělost, probuzení těla nebo koncentraci
  • bývá součástí energetických nápojů a předtréninkových směsí
  • ocení ho sportovci, manažeři, studenti, lékaři a každý, kdo potřebuje povzbudit
  • obsahuje množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso
  • je ideální pro každého, komu nevyhovuje chuť kávy a nevyhledává ani energetické nápoje
  • je velmi praktický a jednoduchý na užívání
  • je vhodný i pro vegany

Kofein bezvodý, sorbitol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Užijte 1 tabletu denně, ideálně 60 minut před tréninkem.

Nutriční hodnoty 1 tabl.
Kofein 200 mg

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Forma tabletová
Hlavní kategorie Kofein
štítky produktů Discount 30%, Vegan
Skupina příchutí přírodní
Ostatní kategorie Anabolizéry a pre-workouty
Nootropika a mozek
Zlepšení sportovního výkonu

Recenze od zákazníků Kofein - GymBeam
Prohlížíte si:Kofein - GymBeam

celkem silny kofein. vynikajici i pro lidi s vyssi citlivosti na kofein! zkousel jsem uz kofeinove tablety od jinych znacek a take z lekarny ale vetsinou mi z nich bylo spatne na zvraceni. tyto se snadno polykaji a funguji skvele :)

Nejpřínosnější negativní recenze

Vůbec to na mě ani nepůsobilo, bylo mi z toho spíš zle a chuť nebyla taky dobrá.

Tablety Cena Akční cena Skladem
90 tab. 239 Kč 139 Kč
1. Otázka:
Necitim efekt
Dobrý den dal jsem si 1 tabletu a necítím efekt nikdy předtím jsem si nedával kofein občas energy drink třeba 1x za měsíc. A jestli to dělám správně že to rovnou polknu nemusím to rozkousat ne? Nebo jestli si nemám dát 2 tablety
Necitim efekt
Odpověď:
Dobrý den. V takovém případě doporučujeme na 2 týdny vynechat veškeré (nebo alespoň většinu - to znamená ty z doplňků stravy, 1-2kávy denně jsou ok) kofeinové zdroje a poté by kofein měl začít fungovat.

Mirka, team GymBeam
2. Otázka:
Kombinace s ostatními produkty
Dobrý den, mohu tento produkt kombinovat s těmito produkty? - Multivitamín Vitality Complex - GymBeam, Vitamín C 1000 mg - GymBeam, Zinek - GymBeam, Vitamín D3 1000 IU - GymBeam, Omega 3 - GymBeam, Kreatin Crea7in - GymBeam ?
Děkuji.
Kombinace s ostatními produkty
Odpověď:
Dobrý den, ano kombinace je možná.
3. Otázka:
Kombinace
Dobrý den, chtěl bych se zeptat..
Když si dám tento produkt a pak jdu cvičit a například po cvičení mě začne bolet hlava, tak mohu si vzít ibuprofen, paralen nebo něco proti bolesti? Nebo se to nesmí kombinovat? Popřípadě po jaké době od užití tohoto produktu mohu sníst prášek proti bolesti? Děkuji
Kombinace
Odpověď:
Dobrý deň, užívanie tablety proti bolesti je v poriadku v kombinácií s kofeínom. Avšak pri častých bolestiach, odporúčame kofeín vysadiť a odpozorovať si, či náhodou nebola bolesť vyvolaná privysokým príjmom kofeínu.
4. Otázka:
Pavel Fröml
Dobrý den, má cenu k tomuhle produktu si zakoupit i spalovač?? Díky za odpověď.
Pavel Fröml
Odpověď:
Dobrý den, doporučili bychom spalovač, který neobsahuje kofein vůbec, nebo v malém množství. Vyzkoušet můžete jednosložkové spalovače jako L-Karnitin, synefrin či CLA

Miroslava, team GymBeam
5. Otázka:
Sport
Ahoj, hraji florbal a konzumuju kofeinové nápoje často poměrně delší dobu. Myslíte, že je prášek vhodný před tréninkem a dostatečně silný, když už jsem vcelku zvyklí na kofein? Jestli ne, tak mohli by jste mi prosím doporučit jiné tablety? Děkuji
Sport
Odpověď:
Dobrý den, když je Vaše tělo zvyklé na kofein, tablety můžou mít nižší účinek. Ale je to individuální. Důležité je nepřekračovat doporučenou denní dávku kofeninu. Můžete namísto kofeinových tablet zkusit ku příkladu Taurin.

Viktória, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkem 12