CellMass 2.0 525 g - BSN

Hodnocení:
86 % of 100
86% (8)
Výrobce: BSN

CellMass® od BSN je efektivní potréninkový doplněk, který podporuje regeneraci a obnovu svalových vláken na maximální úrovni. Kromě toho, podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje sílu, výkonnost a výdrž. Vylepšená formule CELLMASS® 2.0 obsahuje až 3 typy kreatinu, glutamin, taurin a hydrolyzovaný syrovátkový protein. Díky tomu účinně doplňuje zásobu glutaminu a kreatinu v svalových vláknech.

Dlouhodobě nedostupný

CELLMASS 2.0 - účinný koncentrovaný potréninkový nápoj na podporu regenerace a obnovy po tréninku

CELLMASS 2.0 je potréninkový kreatinový doplněk, který nabízí až 3 typy kreatinu, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát. Je to velmi vyhledávaný a oblíbený vysoce účinný koncentrovaný potréninkový doplněk podporu regenerace na nejvyšší úrovni. I po tom nejnáročnějším tréninku pomůže svalům dostat je do anabolického stavu, aby se poopravili poškozenou tkáň. To má za následek nárůst svalové hmoty a zvýšení síly. Kombinace složek, které obsahuje, doplňuje unaveným svalům živiny a startuje proces obnovy svalů po tréninku.

 

cellmass 2.0

 

Na jakém principu Cellmass funguje?

Je pravda, že po intenzivním tréninku čelí svalstvo po námaze obrovskému tlaku a zátěži. Proto je nezbytné poskytnout mu patřičnou podporu pro usnadnění a zefektivnění regenerace, která je klíčovým předpokladem pro růst síly a zlepšování výkonnosti. Právě CELLMASS nasytí vyčerpané svaly a odstartuje proces kompletní potréninkové regenerace. Obnovuje a léčí poškozené svalová vlákna, mírní únavu po tréninku, urychluje celkové zotavení organismu, zvyšuje sílu, odolnost svalů a tělesnou výkonnost.

Dostatečné a úspěšné zotavení po tréninku vám zajistí, že budete připraven na další trénink, na kterém podáte excelentní výkony. CELLMASS 2.0 je určen pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde nazmar, a že o jejich těžce nadobyté svaly bude dobře postaráno. Jak tvrdí mnoho sportovců, kteří ho užívají, bez CELLMASS se vám bude trénink zdát slabý a budete mít pocit, že potřebujete až týden na zotavení. Jak jistě víte, při růstu svalové hmoty je regenerace a obnova svalů klíčovým faktorem, a bez účinné podpory se organismus vzpamatovával poměrně dost dlouho.

 

cellmass 2.0

 

Pro koho je určen?

CELLMASS je určen pro sportovce a sportovkyně, které chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde nazmar, a že o jejich těžce nabyté svaly bude patřičně postaráno. Je oblíbený u všech těch, kteří dbají na kvalitní potréninkovou výživu a regeneraci svalstva.

 

CELLMASS a jeho výhody:

  • dokonalý výživový doplněk na podporu regenerace po tréninku,
  • efektivně obnovuje a zotavuje svalová vlákna,
  • zvyšuje sílu,
  • zvyšuje výkonnost a vytrvalost,
  • potlačuje svalovou únavu,
  • navyšuje obsah karnosinu ve svalech,
  • podporuje anabolické procesů v noční době,
  • výborně doplňuje zásoby kreatinu a glutaminu ve svalech.

 

cellmass 2.0

 

Složení

Směs aminokyselin (taurin, L-glutamin, glutamin peptid [lepek]), kreatin monohydrát, částečně hydrolyzovaný syrovátkový izolát [emulgátor; sójový lecitin], regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová), aroma, barviva (kurkumin, řepa červená), sladidla (draselná sůl acesulfamu, sukralóza).

Alergeny: Obsahuje obiloviny obsahující lepek, sójová zrna, mléko nebo výrobky z nich

 

Dávkování

Doporučujeme rozmíchat jednu odměrku (10,5 g), v 150 až 200 ml vody, a to dvakrát denně. Nejideálnější je jednu hned ráno na lačno, a druhou ihned po tréninku. V netréninkový den užijte jednu dávku ráno na lačno.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (10,5 g)
Energetická hodnota 138 kJ / 32 kcal
Sacharidy 0,5 g
Bílkoviny 7,6 g
Sůl 0,03 g
Sodík 13 mg
CELLMASS®2.0 MASTER BLEND6 g
Kreatin monohydrát 3 g
Taurin 1,5 g
L-glutamin 1 g
Kyselina L-glutamová 0,5 g 

 

Upozornění

Není určeno pro lidi, kteří mají zdravotní problémy, nebo užívají jakékoliv léky. Není určeno pro osoby mladší 18 let, nebo ženy, které zvažují těhotenství, jsou těhotné nebo kojící. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH dětí a domácích zvířat. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků CellMass 2.0 525 g - BSN
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:CellMass 2.0 525 g - BSN
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď