Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Výrobce: Nature's Best

Cocotein je RTD - proteinový ready to drink nápoj, vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Obsahuje 100% syrovátkový protein (izolát), který napomáhá udržení a růstu svalové hmoty, stejně tak i kokosovou vodu, která je přirozeným hydratačním nápojem.

Dlouhodobě nedostupný

Cocotein: proteinový RTD nápoj s dávkou kokosové vody, která zajistí přirozenou hydrataci

Cocotein je RTD - proteinový ready to drink nápoj, vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Je vhodný pro aktivní sportovce, zejména pro osoby vykonávající energeticky náročné a silové sporty. Napomáhá udržení kvalitní svalové hmoty i při vyčerpávajících trénincích (při vyšší fyzické zátěži). Obsahuje 100% syrovátkový protein (izolát), který napomáhá udržení a růstu svalové hmoty, jako i kokosová voda. Kokosová voda je přirozená, přírodní varianta hydratačního nápoje, velmi funkční, přidáním toho nejkvalitnějšího izolátu do této kokosové vody vznikl proteinový drink s perfektními vlastnostmi s vynikajícím obsahem a perfektní chutí!

 

cocotein proteinový nápoj

 

Cocotein a jeho výhody

  • obsahuje pouze 100 kalorií
  • obsahuje až 20 gproteinů
  • má až 5120 mg BCAA
  • obsahuje 21% pravého kokosového džusu

 

Cocotein neobsahuje:

  • laktózu
  • gluten
  • tuky
  • aspartam
  • barviva
  • prezervativa

 

Složení

Příchuť original: Filtrovaná voda, syrovátkový proteinový izolát, vodový koncentrát z kousků kokosu (ořech), přírodní aroma, kyselina fosforečná, sukralóza.

Příchuť ovocný punč Filtrovaná voda, syrovátkový proteinový izolát, vodový koncentrát z kousků kokosu (ořech), přírodní aroma, kyselina fosforečná, sukralóza, barvivo FD & C červeň # 40.

Příchuť tropický punč: Filtrovaná voda, syrovátkový proteinový izolát, vodový koncentrát z kousků kokosu (ořech), přírodní aroma, kyselina fosforečná, sukralóza, barvivo FD & C žluť # 5, FD & C žlutá # 6.

 

Dávkování

Vypijte v případě potřeby během dne nejvíce 3x denně. Izolát je rychle vstřebatelná forma, proto je vhodný pro doplnění proteinů mezi jídly.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (473 ml)
Energetická hodnota 418 kJ / 100 kcal
Bílkoviny 20 g
Sacharidy 5 g
   z toho cukry 5 g
Tuky 0 g
Sodík 85 mg

 

Upozornění

Nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Zkonzumujte ihned po otevření. Uzávěr při otevírání musí vydat charakteristický zvuk. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojencí ženy, lidem trpícím závažnými onemocněními. Skladujte originálně uzavřené na chladném, suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Recenze zákazníka

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Cocotein Protein Drink 473 ml - Natures Best

Napsat otázku
Napsat odpoveď