Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Complete Protein je vynikající 60%-ní vícesložkový protein složený z těch nejkvalitnějších zdrojů bílkovin, jako jsou rychle vstřebatelné, tak i pomalu vstřebatelné bílkoviny. To zajistí nepřetržité zásobování organismu živinami až po dobu 8 hodin. Navíc poskytuje všechny aminokyseliny nezbytné pro růst a regeneraci, jakož i velké množství BCAA a glutaminu.

Dlouhodobě nedostupný

Complete Protein - Optimum Nutrition

Complete Protein od Optimum Nutrition je vynikající vícesložkový proteinový nápoj složený z těch nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Ideální kombinace těch nejlepších dostupných zdrojů bílkovin, stabilní přísun živin pro budování svalové hmoty a zvýšení síly po dobu několika hodin.

Complete Protein obsahuje jak rychle vstřebatelné bílkoviny (mléčný proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), tak pomalu vstřebatelné bílkoviny (micellární kasein, vaječný albumin). Přísun dostatečného množství kvalitních bílkovin je prvořadým předpokladem pro růst a regeneraci svalů a zlepšování síly. Complete Protein je určen k pokrytí zvýšené potřeby bílkovin u fyzicky aktivních jedinců, zejména sportovců. Complete Portein obsahuje v jedné dávce 21g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z šesti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje veškeré aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci, a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.

 

complete protein optimum nutrition

Výhody

  • obsahuje až 21g kvalitních bílkovin s různou rychlostí vstřebávání
  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • vhodný k užívání i před spaním
  • zajišťuje nepřetržité 8-hodinové zásobování organismu živinami
  • zvyšuje sílu
  • je snadno rozpustný
  complete protein optimum
 

Složení

Směs bílkovin (mléčný proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, micellární kasein, vaječný albumin, syrovátkový proteinový izolát, emulgátor: sójový lecitin), nízkotučný kakaový prášek, látky určené k aromatizaci, smetana [glukózový sirup, ztužený rostlinný tuk, mléčná bílkovina, stabilizátor (fosforečnan draselný), emulgátory (mono a diglyceridy), sójový lecitin, barva (karoteny)], zahušťovadlo (karagenan), sůl, náhradní sladidla (sukralóza, acesulfam K).

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (35 g) s 180 - 240 ml vody a užijte kdykoliv během dne, nejlépe po tréninku a před spaním..

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (čokoláda)1 dávka (35 g)
Kalorie 125 kcal
Bílkoviny 20,8 g
Sacharidy 6,6 g
   z toho cukry 3,9 g
   z toho vláknina 1,2 g
Tuky 1,4 g
   z toho nasycené tuky 0,7 g
Sodík 206 mg
Sůl 0,516 g

 

Upozornění

Obsahuje vejce, sóju, mléko, může obsahovat lepek, arašídy a jiné ořechy.

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Alergen: laktóza. Výrobek může obsahovat stopy sóji,vejce, sóju, mléko, může obsahovat lepek, arašídy a jiné ořechy.

Recenze zákazníka

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Complete Protein 2000 g - Optimum Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď