Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Výrobce: GymBeam

Cordyceps je přírodní doplněk výživy s množstvím pozitivních účinků, jako zlepšení využití ATP a kyslíku, avšak používá se také k léčbě rakoviny a spalování tuků. Navíc podporuje zdravý imunitní systém a vitalitu. Výtažek z houby Cordyceps se používá jako prevence a léčba všech nemocí již více než 1200 let v Číně a Tibetu nejen u sportovců.

Dlouhodobě nedostupný

Cordyceps: 100% přírodní produkt na zvýšení energie, zlepšení imunity a vitality, o kterém se více než 1200 let tvrdí, že prodlužuje život

Cordyceps je jednou z nejznámějších a nejvzácnějších léčivých hub, které se využívají ve východních kulturách a tradiční medicíně. V současnosti však známe více než 400 různých druhů houby Cordyceps, ale nejznámější je Cordyceps Sinensis. Kromě toho, že má tato houba zvláštní zjev a zajímavý název, staletí se používá v čínské medicíně i navzdory extrémně složitému sběru.

 

Tato houba je běžně dostupná na povrchu housenek žijících ve vysokých nadmořských výškách v Tibetu, Nepálu a Číně, a také z toho důvodu byla vždy vysoce ceněná a drahá. Nicméně cenná byla vždy hlavně kvůli jejímu pozitivnímu vlivu na zdraví, prevenci a léčbu nemocí.

 

Cordyceps výživový doplněk houba

 

Používá se jako zdroj energie, na upevnění zdraví a léčbu mnoha neduhů. Dokonce se o něm říká, že prodlužuje život. Cordyceps se od ostatních čínských bylin odlišuje v tom, že je určený pro muže i ženy, které ho vyhledávají jako omlazovací prostředek ke zvýšení hladiny energie. Také je známý jako lék proti slabosti, únavě, jindy se používá zase jako afrodiziakum nebo k léčbě impotence.

 

Cordyceps a světové rekordy

Na světovém šampionátu v atletice ve Stuttgartu dominovaly čínské atletky, které získaly zlaté medaile a následující měsíc v Pekingu překonaly tři světové rekordy. Všechny antidopingové testy byly negativní a Mezinárodní atletická federace potvrdila jejich světové rekordy. Jejich tajemstvím byla aktivní složka Cordyceps bez škodlivých účinků. Také další čínští olympioničtí atleti Wang Junxia, Qu Junxia a Zhang Linli, dosáhli pod vlivem Cordycepsu 5 světových běžeckých rekordů.

 

Pro koho je Cordyceps určený?

Cordyceps je určený pro všechny lidi bez ohledu na věk, pohlaví a úroveň sportovní aktivity. Vzhledem k tomu, že se již dlouhá léta používá jako prevence a k léčení každého zdravotního neduhu, mohou ho užívat i nesportovci.

 

cordyceps gymbeam

 

Je Cordyceps spíše výživový doplněk nebo lék?

V Číně a Tibetu se tato magická houba používá již více než 1200 let pro její léčivé účinky. Číňané totiž věří, že vyléčí každé onemocnění, a je uznávaný dokonce jak čínskou tradiční medicínou, tak tibetskou medicínou. A to není všechno. Jeho výskyt v moderní medicíně účinky Cordycepsu potvrzují.

 

Cordyceps a jeho účinky při cvičení:

• Zvyšuje hodnoty ATP: ATP je energie uložená ve svalech, a také energie, která se uvolňuje při krátkodobé zátěži, jako je skákání a běh. Jednou z aktivních složek Cordycepsu je adenosin, kyselina nukleová, která je i klíčovou komponentou ATP. Podle studie v Hong Kong University of Science and Technology Cordyceps zvýší schopnost produkovat ATP, což prodlouží výdrž při zvedání těžkých hmotností.


• Stimuluje zvýšení hladiny testosteronu: Testosteron je klíčovým hormonem při podpoře růstu svalstva, a Cordyceps byl běžně používaný k léčbě sexuálních dysfunkcí a jako energetický stimulátor. Ve studiích bylo prokázané, že tyto dva jevy jsou navzájem propojené. Zvýšení hladiny testosteronu zvyšuje schopnost nabírání svalové hmoty a schopnost reprodukce.


• Zlepšuje využití kyslíku: Má potenciál podpořit i redukci tuku a známé jsou také jeho výhody v oblasti zvýšení výkonnosti. Mnoho studii dokázalo, že může snížit tlukot srdce, což podporuje schopnost trénovat intenzivněji a déle. Podle další studie, v níž starší pacienti užívali Cordyceps, se zvýšila aerobní kapacita až o 9%.


• Zdroj energie: Cordyceps má podobné účinky jako kofein, ale bez vedlejších a nežádoucích účinků nervozity či neschopnosti spánku. Váže totiž stejné receptory jako kofein, poskytuje pocit zvýšení energie. Také se ve studii zjistilo, že pacienti trpící na únavu hlásili překvapivých 92% zlepšení svých symptomů do 30 dnů.

 

Cordyceps a jeho výhody:

• pomáhá při dýchacích onemocněních, jako bronchitida, pneumonie, astma a tuberkulóza
• pomáhá při srdečně cévních onemocněních, jako ischemická choroba, ateroskleróza či infarkt
• pomáhá při nemocech vylučovacích a pohlavních orgánů, jako cystitida a enuréza
• působí proti celkové slabosti, pocení a onemocněních jater
• pomáhá při nemocech krve, jako je například Verlhofova nemoc
• pomáhá při revmatismu, onemocněních imunity
• zmírňuje chronické ledvinové onemocnění
• má příznivý vliv na prostatu
• detoxikuje organismus
• působí proti předčasnému stárnutí a ochabnutí kůže
• působí uklidňujícím dojmem ve stresových situacích
• má protirakovinné účinky a redukuje negativní dopady chemoterapie a radioterapie
• léčí infekční onemocnění
• má antibakteriální, antizápalové a antivirové účinky

 

Složení

Cordyceps, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, želatinová kapsle

 

Dávkování

2 x denně 1-2 kapsle

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 tableta
Cordyceps 500 mg
Recenze zákazníka

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Kategorie Produkty
Otázky zákazníka

Cordyceps 700mg 90tbl - Gym Beam

Napsat otázku
Napsat odpoveď