Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Hodnocení:
90 %

Crea-Bomb je vícesložkový kreatin, který obsahuje až 6 speciálně vyvinutých kreatinových forem a navíc je ochucený. Tato univerzální kreatinová receptura pro bombardování vašich svalových buněk je obohacena o taurin pro maximalizaci objemu buněk. Crea Bomb obsahuje trikreatin malát a dikreatin malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin-ethyl-ester, kreatin-orotát, kreatin-glukonát.

Není skladem

Crea-Bomb - kombinace 6 forem kreatinu, obohacená o anabolickou aminokyselinu taurin pro maximalizaci objemu buněk

Crea-Bomb je kreatinový doplněk, který představuje hybridní koncepci, není komplexní kreatinová receptura (neobsahuje jiné účinné látky). Přesto je mnohem účinnější, než klasický kreatinový prášek, protože CREABOMB obsahuje 6 speciálně vyvinutých kreatinových forem a navíc je ochucený. V závislosti na způsobu užívání obsahuje jeden sáček 1 až 2 dávky. CREA-BOMB je nová univerzální kreatinová receptura pro bombardování vašich svalových buněk! Vícesložková receptura obsahuje trikreatin malát a dikreatin malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin-ethyl-ester, kreatin-orotát, kreatin-glukonát. Receptura je obohacená taurinem, anabolickou aminokyselinou pro maximalizaci objemu buněk.

 

crea bomb scitec kreatin

 

Crea-Bomb a jeho výhody

  • kombinuje až 6 druhů kreatinu
  • ochucený bez přídavku cukru
  • 10 aktivních účinných látek
  • doplněný o taurin - anabolická aminokyselina
  • obohacený o magnézium a vitamín B3
  • neobsahuje aspartam
  • neobsahuje žádné kalorie

 

Složení

Kreatin matrix (kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatin pyruvát, kreatin citrát, kreatin fosfát), taurin, aroma (passion fruit), oxid hořečnatý, protihrudkující látka (fosforečnan vápenatý), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza) , barviva (riboflavin, carmoisine **), kyselina jablečná, niacinamid.

 

Dávkování

Na každých 15 kg hmotnosti denně 5 g kreatinu. Tyto 5 gramové dávky užívejte v rozdělených dávkách během dne, pokud možno před stravou s vysokým obsahem sacharidů. Po "nabíjecí fázi" 5-7 dnech postačí denní dávka 5-10 gramů kreatinu. Každou 5 g dávku rozmíchejte minimálně ve 400 ml vody pro její dokonalé rozpuštění! CREA-BOMB si můžete připravit ráno v dostatečném množství vody a užívat během dne v potřebných dávkách bez znehodnocení.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty3/4 odměrky (6 g)
Kalorie0 kcal
Sacharidy0 g
Cukry0 g
Vitamin B3 (Niacinamid)2,5 mg
Hořčík57 mg
Proprietary "CREA-BOMB" matrix5607 mg
Multi-Kreatin Matrix5000 mg
Kreatin monohydrát, micronTec mikronizovaný kreatin monohydrát, Kre-Alkalyn, kreatin pyruvát, kreatin citrát, kreatin fosfát
Support Matrix607 mg
Taurin, oxid hořečnatý, kyselina jablečná, vitamin B3

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.

Recenze zákazníka

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Crea-Bomb 660 g - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď