Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Creavar - Top Secret

Creavar je čistý vysoce kvalitní kreatin, směs Creapure, MagnaPower, kreatin AAB 2:1. Používá nejčistší formu kreatinu ve směsi s hořčíkem, leucinem, extraktem z červené řepy, citrulinem PF a betainem HCL. Creavar ovlivňuje růst svalové hmoty, syntézu bílkovin, zlepšuje sílu, výkonnost a usnadňuje regeneraci.

Dlouhodobě nedostupný

Creavar: kreatin, který podporuje růst a objem svalové hmoty a zlepšuje sílu

Creavar je unikátní kreatin, směs Creapure, MagnaPower, kreatin AAB 2:1. Používá nejčistší formu kreatinu ve směsi s hořčíkem, leucinem, extraktem z červené řepy, citrulinem PF a Betainem HCL pro maximální svalové přírůstky. Kreatin je látka, která je produkována v játrech a využívá tři esenciální aminokyseliny: arginin, glycin a methionin pro "napájení" do svalových buněk a recyklaci ATP energie. Na rozdíl od běžných druhů kreatinu, komplex Creavar posiluje růst svalových fascilitátorů. Top Secret Nutrition 's Creavar Premium Creatine je čistý, vysoce kvalitní kreatin, obsahující amino n-butyrate pro zajištění maximálních výsledků.

Na rozdíl od běžného kreatinu, tento využívá výhody a účinky různých forem kreatinu, navíc je ještě obohacen o povzbuzovače růstu svalové hmoty. Kreatin Creavar sleduje vysoké hladiny energie, ovlivňuje přírůstek svalů a syntézu bílkovin, zlepšuje sílu, výkonnost a usnadňuje regeneraci. Zmírňuje dokonce únavu tím, že do svalových buněk přináší extra energii. ATP látka, kterou tělo využívá jako energii, se kontrakcí svalů spotřebovává a mizí. Mění se na ADP a vy začnete pociťovat únavu. ADP nelze použít jako zdroj energie a tělo si dokáže uchovat v zásobě jen omezené množství ATP. Přísunem kreatinu do těla dokáží jeho fosfáty z ADP vytvářet opět ATP. Tento proces, který navyšuje ATP v pracujícím svalu, umožňuje zvládat fyzické vypětí o 4-30 sekund více bez nutnosti odpočinku. Tvrdší a delší trénink zase samozřejmě lépe buduje svaly, zlepšuje sílu a schopnost zvedat těžké váhy.

 

creavar unikátní kreatin

 

Studie dokazují, že kreatin zvyšuje sílu, vytrvalost a regeneraci během krátkých a intenzivních tréninků. Když se energie ATP mine, přichází ADP a kreatin fosfát transformuje ADP opět na ATP. Se zvýšenými hladinami ATP můžete trénovat tvrději, častěji a můžete produkovat rychlejší a viditelnější výsledky. Energie, která je důsledkem nárůstu ATP, rozšiřuje rozsah svalové kontrakce na 4-30 sekund, aniž byste si museli udělat přestávku v tréninku.

 

Creavar a jeho výhody

  • podporuje růst čisté svalové hmoty
  • zvyšuje objem svalových buněk
  • dochází k rychlejší regeneraci po tréninku
  • dochází k efektivnější syntéze glykogenu
  • zlepšuje svalovou výkonnost

 

creavar

 

Složení

Kyselina citronová, přírodní a umělé příchutě, acesulfam draselný, sukralóza.

 

Dávkování

Jednu odměrku (6,7 g) smíchejte s 200 ml studené vody a užívejte 15 minut před tréninkem a ihned po jeho skončení. Nepřekračujte dávkování 3 odměrky denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (6,7 g)
Kalorie 0 kcal
Sacharidy 1 g
Vápník 42 mg
Creavar Proprietary Blend 5781 mg
Creavar Creatine Matrix
Creapure-creatine monohydrate, Creatine MagnaPower (Creatine Magnesium Chelate) Creatine Alpha Amino Butyrate, Betaine HCI, Beet Root Extract (Beta vulgaris) High in Nitrates, Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii) Bark Extract Containing Type a-Polymer, Rhodiola rosea Extract 3% Rosavins, Astragin (Panax notoginseng Root and Astragalus membranaceous Root Extract), Bioperine (Piper nigrum)

 

Upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud máte zdravotní problémy, o užívání produktu se poraďte se svým lékařem. Skladujte na suchém a chladném místě.

Recenze zákazníka

Creavar - Top Secret

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Creavar - Top Secret
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Creavar - Top Secret

Napsat otázku
Napsat odpoveď