Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

DAA 1000 120 tab - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
80 %

DAA 1000 je kyselina d-asparagová, která hraje důležitou roli v kontrole produkce pohlavních hormonů, zvyšuje hladinu testosteronu v těle, zvyšuje vytrvalost během tréninku, zajišťuje lepší regeneraci po cvičení, pomáhá budovat svalovou hmotu a tvarovat tělo. Jedna kapsle obsahuje až 1000 mg DAA.

Dlouhodobě nedostupný

DAA 1000 - zvyšuje hladinu testosteronu, podporuje výkonnost, lepší regeneraci a pomáhá budovat svalovou hmotu

DAA 1000 je kyselina d-asparagová, která se přirozeně nachází v hypofýze, hypotalamu a ve varlatech, a je produktem metabolismu L-asparagové kyseliny. DAA hraje důležitou roli v kontrole produkce pohlavních hormonů, což vykazuje silný fyziologický účinek spočívající ve výrazném zvýšení luteinizačního hormonu (LH), zvyšuje hladinu testosteronu v těle, zvyšuje vytrvalost během tréninku, zajišťuje lepší regeneraci po cvičení, pomáhá budovat svalovou hmotu a tvarovat tělo. DAA v těle také zvyšuje hladinu neurotransmiterů - dopamin a GABA, které zlepšují paměť a působí antidepresivně. Vzhledem k široké škále fyziologických účinků d-asparagové kyseliny je DAA 1000 výborným doplňkem při budování svalové hmoty a tvarování těla.

 

daa 1000 activlab

 

DAA 1000 a její výhody

  • obsahuje optimální dávku kyseliny d-asparagové
  • zvyšuje hladinu testosteronu
  • zvyšuje vytrvalost
  • podporuje regeneraci po tréninku
  • pomáhá budovat svalovou hmotu

 

Složení

Kyselina D-asparagová, anti-spékavých činidlo: E470b, kapsle (želatina, barvivo E171). 

 

Dávkování

Užívejte 2 kapsle 2 hodiny před tréninkem a 2 kapsle před spaním. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Maximální denní dávka: 4 kapsle (4000 mg DAA). Doporučená doba užívání DAA: 4 týdny.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparagová 4000 mg 

 

Upozornění

Doplněk stravy. Stanovený denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření, mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny. Výrobek může obsahovat stopy sóji, pšenice a ořechů. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Recenze zákazníka

DAA 1000 120 tab - ActivLab

Globální hodnocení produktu

80%
80%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze DAA 1000 120 tab - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:DAA 1000 120 tab - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

DAA 1000 120 tab - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď