Dámské tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Eat Clean je dámské sportovní tričko tmavě modré barvy určené pro všechny sportovkyně a milovnice fitnessu. Nápis na hrudi "Eat Clean Train Dirty" jasně definuje majitelku trička, které je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny. Tričko je pohodlné a současně stylové, vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

Dlouhodobě nedostupný

Tričko Eat Clean: dámské tričko pro každou milovnici fitness, která se našla ve vyvážené stravě a tvrdých trénincích

Tričko Eat Clean je jako stvořené pro dámy, které se našly ve fitness. Nápis "Eat Clean - Train Dirty" (v překladu Jez zdravě - trénuj tvrdě) jasně definuje majitelku tohoto krásného trička. Je vyrobeno z kvalitního materiálu - 100% předeprané bavlny, má krátký rukáv, dvojitě prošité rukávy a dolní lem. Toto stylové tričko s životní filozofií na hrudníku je bez záhybu uprostřed. Díky materiálu a vlastnostem je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

 

Pro koho je tričko Eat Clean určeno?

Tričko je určeno pro všechny ženy a sportovkyně, které si potrpí na kvalitní oblečení, ať už z hlediska materiálu, šití nebo provedení, ale dbají přitom i na vkusnost a styl.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikostSML
Šířka 44 cm 46 cm 48 cm
Délka 64 cm 65,5 cm 67 cm

 

Jak se starat o tričko?


Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že jej chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může srazit.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Dámské tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Dámské tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď