Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámské tričko Hard Work Light Pink Blue - GymBeam

Tričko Hard Work je dámské sportovní tričko světle růžové barvy s vkusným kontrastním nápisem "Hard Work Beats Talent". Ten jasně definuje majitelku trička, která miluje tréninky a ví, co znamená tvrdá dřina. Tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, díky čemuž je pohodlné a vhodné na cvičení, i běžné nošení.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 191 Kč

Dámské tričko Hard Work jasně definuje majitelku trička, která na sobě tvrdě pracuje a miluje fitness

Tričko Hard Work je jako stvořené pro dámy, které se našly ve fitness a vnímají ho jako dlouhodobou cestu, ne jen chvilkovou záležitost. Kontrastní nápis "Hard Work Beats Talent" jasně definuje majitelku trička, která nechce být jen štíhlá, ale i silná, pevná a zdravá. Dámské tričko Hard Work ve světle růžové barvě je vyrobeno z kvalitního materiálu - 100% předeprané bavlny, má krátký rukáv, dvojitě prošité rukávy a dolní lem. Toto stylové tričko s životní filozofií na hrudníku je bez záhybu uprostřed. Díky materiálu a vlastnostem je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

 

Pro koho je tričko Hard Work určeno?

Tričko je určeno pro všechny ženy a sportovkyně, které si potrpí na kvalitní oblečení, ať už z hlediska materiálu, šití nebo provedení, ale dbají přitom i na vkusnost a styl.

 

Tabulka velikosti trička Hard Work

VelikostXSSML
Šířka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Délka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Jak se starat o tričko?

Tričko perte naruby při teplotě 30°C, a v případě, že ho chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může tak srazit.

Recenze zákazníka

Dámské tričko Hard Work Light Pink Blue - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Dámské tričko Hard Work Light Pink Blue - GymBeam
Vaše hodnocení
Sezónnost
sezónní
EAN
z088d-xs
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Dámské tričko Hard Work Light Pink Blue - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď