Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
100 %

Dextrose Xtra je dextróza, monosacharid s vysokým glykemickým indexem, díky čemuž se rychle vstřebává do krevního oběhu a stimuluje tak inzulínové reakce. Má výborné anabolické vlastnosti, podporuje obnovu svalových tkání a zlepšuje energetickou rovnováhu těla.

Dlouhodobě nedostupný

Dextrose Xtra je dextróza na rychlé doplnění svalového glykogenu

Dextrose Xtra je dextróza, monosacharid, který je přibližně o 30% méně sladší než čistý nebo rafinovaný třtinový cukr. Tento doplněk stravy je vyroben z kukuřice, která je přírodní, efektivní a snadno využitelná v těle. Jemná struktura a střední sladkost dextrózy z ní činí výživový doplněk, který má široký rozsah aplikace. Nabízí mimořádně významný efekt pro sportovce, jako jednoduchý cukr je dobře snášen a může být konzumován před, v průběhu i po nejintenzivnějších trénincích.

 

Z hlediska výkonu, dextróza pomáhá zajistit, že tvrdě vypracované svaly nejsou připraveny o bílkoviny a živiny, které potřebují obnovit a opravit. Má vysoký glykemický index (GI), což jí umožňuje vstoupit do krevního oběhu velmi rychle. Díky tomu stimuluje silné a téměř okamžité inzulínové reakce. Inzulín je přirozený hormon se silnými anabolickými vlastnostmi, které pomáhají doručit živiny do buněk hladových svalových vláken, jako kreatin, monohydrát, beta-alanin, L- arginin, L- karnitin a mnoho dalších aminokyselin.

 

Dextrose Xtra dextróza

 

O dextróze lze říci, že je to transportní systém, který se používá k maximalizaci účinku kreatinu a dalších aminokyselin, a také jako nezávislá jednotka karbohydrátů. Její formule je založena na farmaceuticky čisté dextróze, mikronizovaném taurinu a je obohacena o značné množství hořčíku. Farmaceuticky čistá dextróza přispívá k rychlému doplnění svalového glykogenu, a současně stimuluje produkci anabolického inzulínu. Vysoká úroveň tohoto hormonu podporuje transport a distribuci kreatinu do svalových buněk. Požití dextrózy v kombinaci s kreatinem zvyšuje její účinky a zvyšuje také koncentraci kreatinu v krvi.

 

Dextrose Xtra a její výhody:

  • Zlepšuje energetickou rovnováhu těla 
  • Je výborný transportér kreatinu
  • Má vliv na účinnost a silový trénink
  • Dodává 100% energie

 

Složení

Glukóza, regulátor kyselosti (kyselina Citrix), aromata, barviva (E104 (citrónová a pomerančová příchuť), E110 (grapefruitové a pomerančové aroma)).

 

Dávkování

Rozpusťte 30 g (1 odměrka) ve 200 ml vody. Užívejte 2x denně, nejlépe před a po fyzické aktivitě.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (30 g)
Kalorie 37,5 kcal
Kalorie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
   z toho nenasycené tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 0 mg
Sacharidy 10 g
Vláknina 0 g
Cukry 4 g
Bílkoviny 0 g
Recenze zákazníka

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Globální hodnocení produktu

100%
100%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď