TOMM´s Energetické tyčinky & Flapjacky

Energetické tyčinky & Flapjacky od výrobce TOMM´s je kategorie snacků ideálních pro rychlé doplnění energie. Jde hlavně o klasické flapjacky, flapjacky s vyšším podílem bílkovin, energetické tyčinky s typicky vyšším obsahem sacharidů a RAW energetické tyčinky. Ocení je nejen lidé, kteří fandí aktivnímu životnímu stylu, ale i všichni sportovci a každý, kdo hledá spolehlivý zdroj energie.

Ve složení těchto snacků najdete typicky dostatečné množství živin v čele se sacharidy, které doplňují bílkoviny. Výjimkou nejsou také přidané vitamíny či minerální látky. V této kategorii najdete také MoiMüv Protein Flapjack s vysokým obsahem dobře využitelných bílkovin. Hravě zažene hlad a díky skvělému složení a vyváženému poměru makroživin se dá považovat za vyvážený snack, který tělu doplní vše potřebné.

Kdy jíst energetické tyčinky a flapjacky ?

Energetické tyčinky a flapjacky můžeme rozdělit na klasické a ty s vyšším obsahem bílkovin. Klasické obsahují větší množství sacharidů a slouží tak primárně k doplnění energie. Jsou ideální jako snack před nebo po tréninku. Hravě poslouží i jako svačina nebo zdravější náhrada běžných cukrovinek kdykoliv během dne, ať už jste v práci, ve škole nebo na turistice. Oceníte je také jako snack během různých sportovních aktivit, jako například lyžování, běh na lyžích, plavání, bruslení, cyklistika a podobně.

Proteinové flapjacky si můžete vychutnat kdykoliv během dne s cílem doplnit energii i bílkoviny. Jsou ideální jako snack či lahodná svačinka, která vás navíc spolehlivě zasytí. Hodí se i jako dezert ke kávě nebo ideální prostředek, se kterým zaženete chuť na sladké. Kromě toho mohou být proteinové flapjacky skvělou součástí vašeho jídelníčku i při hubnutí či nabírání svalů.

Ochutnejte naši nabídku energetických tyčinek & Flapjacků a pociťte jejich příval energie na vlastní kůži.

Zobrazit více

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. Nutrend (2)
 2. Mars (2)
 3. Go On (2)
 4. GymBeam (1)
 5. All Stars (1)
 6. Oatein (1)
 7. The Protein Works (1)
 8. Science in Sport (1)
 9. Bombus (1)
 10. Sante (1)
 11. TOMM´s (1)
 12. Bodylab24 (1)
Příchuť
 1. kakao (1)
 2. kokos (1)
 3. originál (1)
 4. kokos kakao (1)
 5. třešeň a kokos (1)
 6. med (1)
Balení (g)
 1. 100 g (1)
 2. 24 x 100 g (1)
Forma
 1. potravina (1)
Směs
 1. směs (1)
štítky produktů
 1. Vegan (1)
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Tyčinka Flapjack 100 g - TOMM´S
  Tyčinka Flapjack 100 g - TOMM´S
  80%
  80 % (10)
  29 Kč

1 Položku