Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition

Flex 'N' Joint je komplexní kloubní výživa s aktivními složkami, které podporují obnovu a regeneraci chrupavek, šlach, vaziva, kostí, kůže, vlasů a nehtů. Tyto složky pomáhají zachovat normální funkci kloubů, pomáhají s tvorbou kolagenu pro správnou pohyblivost kloubů a udržení správné mobility a stability.

Dlouhodobě nedostupný

Flex N Joint: komplexní kloubní výživa, která podporuje obnovu chrupavek a šlach

Flex 'N' Joint je určen pro ty, kteří vykonávají tvrdou fyzickou námahu a přetěžují klouby a vazy. Obsahuje MSM, také známý jako metylsulfonylmetan, je přirozeným zdrojem síry a vyskytuje se převážně v zelených rostlinách av ovoci. Síra je v našem organismu potřebná pro zdraví všech tkání. MSM spolu s dalšími složkami produktu podporují obnovu a regeneraci chrupavek, šlach, vaziva, kostí, kůže, vlasů a nehtů. Tyto složky, pomáhají zachovat normální funkci kloubů, pomáhají s tvorbou kolagenu pro správnou pohyblivost kloubů a udržení správné mobility a stability. Produkt je speciálně vyvinut pro ty, kteří tvrdě trénují a pro každého, kdo se chce starat o své zdraví a pohyblivost kloubů.

 

Flex N Joint

 

Produkt obsahuje složky, které napomáhají normální funkci kloubů. Díky molybdenu a vitamínu C se klouby stávají flexibilně a pohybu schopné. Toto složení napomáhá tvorbě kolagenu. Speciální receptura je určena na podporu mobility a stability. Určeno pro tvrdě trénující, ale i pro ty, kteří chtějí mít pružné zdravé a pohyblivé klouby.

 

Flex N Joint a jeho výhody

  • zajišťuje flexibilitu a mobilitu kloubů
  • obsahuje kolagen extra typ 2
  • zažijete pocit skvělé ohebnosti

 

Složení

MSM (Methyl-sulfonyl-metan), Vitamín C (kyselina askorbová), Avodol® Avokádo extrakt 20: 1 (Persea americana mill, fructus), Kolagen (UC-II), Chondroitin sulfát, Boswellia serrata, Boron (kyselina boritá), Molybden (molybdenan sodný), protispékavé látky (E460, E551), Kapsle (želatina, barvivo (E120, E171, E172, E131)).

 

Dávkování

Užívejte 5 kapslí denně, nejlépe s jídlem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotydenná dávka (5 kaps)
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
MSM (Metyl-sulfonyl-metán) 2000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg
Avodol® Avokádo extrakt 20:1 (Persea americana mill,fructus) 325 mg
Kolagén (UC-II) 325 mg
Chondroitín sulfát 325 mg
Boswellia serrata 325 mg
Bór (kyselina bórová) 1,5 mg
Molybdén (molybdenan sodný) 100 mcg

 

Upozornění

Nevhodné během těhotenství a kojení. V případě výskytu nežádoucích účinků je třeba přestat používat produkt a poradit se s lékařem. Není určeno osobám do 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávat mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Produkt vyrobený v provozu, kde se zpracovává sója, vejce, obiloviny, arašídy a ořechy.

Recenze zákazníka

Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď