Flex Drink - Megabol

Výrobce: Megabol

Flex Drink je kloubní výživa a skvělá prevence na ochranu kloubů, která obsahuje komplexní sloučeniny, jako glukosamin, MSM, lecitin, kyselinu hyaluronovou, kolagen, v-plazmu - ověřené aktivní složky v ochraně, prevenci a regeneraci kloubů a chrupavky. Je obohacena o vitaminy na podporu procesů v kostní tkáni.

Flex Drink - kloubní výživa a skvělá prevence ve formě nápoje, která chrání a regeneruje klouby a chrupavku

Flex Drink je kloubní výživa a skvělá prevence na ochranu kloubů. Pokud tvrdě trénujete, vaše klouby jsou vystaveny extrémně vysokému přetížení. Ale s přípravkem Flex budou vaše klouby bezpečnější, komplexní sloučeniny jim dají přesně to, co potřebují. Vy se tak můžete vyhnout dlouhotrvajícímu nucenému odpočinku v případě zranění.

flexit drink megabol

Flex Drink a jeho účinné složky

• Proteinový kolagen (hydrolyzát želatiny) - je přírodním zdrojem peptidů a samotných aminokyselin, které se používají při výrobě kolagenu. Produkt používá nejmodernější enzymaticky hydrolyzovaný materiál ZERO BLOOM, který se vyznačuje rekordně vysokou biologickou hodnotou a asimilací. Kolagen má pozitivní vliv na stav kloubů, vlasů a nehtů.
  • Glukosamin - je aminokyselina, jejíž přítomnost je nezbytná pro správnou funkci kloubů. Přírodní množství glukosaminu v těle je sníženo v případě obezity a také s přibývajícím věkem. Poskytování glukosaminu brání degeneraci kloubů, jejich zranění, stimuluje produkci synoviální tekutiny a snižuje tvorbu strií. Chondroitin sulfát chrání a regeneruje chrupavky tkáně.
  • Kyselina hyaluronová - je důležitou složkou pojivové tkáně, jeho absence zhoršuje činnost kloubů a způsobuje vrásky. Přítomnost kyseliny hyaluronové zlepšuje mazání jednotlivých kloubů.
  • MSM-P (Matrix molekul rostlinných sterolů) - je inovativní prvek založen na přírodních sterolů. Navíc stimuluje procesy regenerace chrupavky a brání zánětu. Je to moderní nahrazení složky Methylsulfonylmethan (MSM).
  • Lecitin - je součástí synoviální tekutiny, zlepšuje pružnost a strukturu membrán.
  • V-plazma - je inovativní, technologicky upravená hydrolyzovaná plazma, která je substrátem pro syntézu bílkovin chrupavky a stimuluje její obnovu.
  • Vitaminy - podporují procesy podpory v kostní tkáni (vápník a hořčík) a zabraňují degradačním procesům vyvolaných volnými radikály.

flexit drink megabol

Flex Drink a jeho výhody

• účinná kloubní výživa
  • obsahuje komplex ověřených složek
  • je obohacena o vitaminy
  • má rychlou vstřebatelnost
  • chrání a regeneruje klouby a chrupavku
  • zlepšuje mazání kloubů
  • poslouží i jako prevence

Kolagen hydrolyzát, maltodextrin, glukosamin sulfát, příchuť, regulátor kyselosti- kyselina jablečná, chondroitin sulfát, hydrogen plasma globulin, rostlinné steroly, sladidla- (acesulfamK, sodium cyklamát, sodium sacharin), slunečnicový lecitin, kyselina hyaluronová, vitamin komplex, barvivo E102

Jednu dávku 20 g (3 odměrky) rozmíchejte v 250 ml vody. V případě prevence užívejte 10 g jednou denně. Užívejte vždy ráno a na prázdný žaludek.

Nutriční hodnoty1 dávka (20 g)
Energetická hodnota 313 kJ / 74 kcal
Bez GMO ne
Veganský ne