Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

G-BCAA je kombinace aminokyseliny glutamin a rozvětvených aminokyselin BCAA, která podporuje regeneraci a ochraňuje svalovou tkáň před antikatabolickým efektem. Kromě toho vytváří i anabolický stav, snižuje rozpad svalů a podporuje produkci růstového hormonu. G-BCAA formule obsahuje glutamin, leucin, isoleucin a valin v poměru 1:1:1:1.

Není skladem
Předpokládaná cena 679 Kč

G-BCAA: kombinace aminokyseliny glutamin a BCAA na podporu regenerace, ochrany svalové hmoty a produkce růstového hormonu

G-BCAA je kombinace aminokyseliny glutamin a rozvětvených aminokyselin BCAA, které jsou esenciální - náš organismus je nedokáže vytvářet. V důsledku stresu (např. po tréninku nebo v důsledku nedostatku živin) jsou tyto aminokyseliny spotřebované ve svalech jako první. Leucin je jedna z nejdůležitějších aminokyselin, neboť přímo povzbuzuje syntézu konstrukce svalového proteinu - vysoká úroveň leucinu v těle je signál pro anabolický stav. Leucin podporuje regeneraci a ochraňuje svalovou tkáň před antikatabolickým efektem.

 

G-BCAA scitec glutamin BCAA

 

Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni, pro růst svalů je na ni kladena nejvyšší potřeba. Trvalé podávání glutaminu jednak vytváří antikatabolický stav a na druhé straně podporuje produkci růstového hormonu již od podávání jedné dávky. V určitém období - po tréninku - organismus zásobíme odpovídajícím množstvím glutaminu s účinkem na růst svalových buněk, takže naše svalstvo není odkázáno spotřebovat svůj vlastní glutamin. Glutamin se může stát v určitých podmínkách podmíněně esenciálním - během období stresu, jako například během nemocí a těžkého tréninku, potřebují svaly a imunitní systém tolik glutaminu, že tělo samotné nedokáže tuto potřebu vykrýt a je potřeba glutamin doplnit. Kontinuální suplementace glutaminem snižuje rozpad svalů a má pozitivní vliv na hladinu růstového hormonu. G-BCAA formule obsahuje glutamin, leucin, isoleucin a valin v poměru 1:1:1:1.

 

G-BCAA a jeho výhody

  • rozvětvené aminokyseliny BCAA
  • je obohacený o glutamin
  • kombinace aminokyselin v poměru 1:1:1:1
  • podporuje růst a regeneraci svalů
  • udržuje anabolický stav
  • podporuje produkci růstového hormonu

 

Složení

L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, hovězí želatina, barviva: oxid titaničitý, černý oxid železa, indigotin; lešticí látka: sellak.

 

Dávkování

Užijte 3 kapsle denně před/po tréninku, před spaním nebo mezi jídly.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 kaps)% ODD*
L-Glutamin900 mg**
L-Leucin900 mg**
L-Isoleucin900 mg**
L-Valin900 mg**
*doporučená denní dávka
**denní dávka není stanovená
Recenze zákazníka

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
EAN
5999100001404
Výška
17.00 cm
Šířka
12.00 cm
Délka
12.00 cm
Brutto váha
0.46 Kg
Kapsle
250 kaps.
HS kod
21069098
Bez plastových obalů
ne
Forma
kapslový
Bez umělých sladidel
ano
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ne
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď