Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

G-BCAA je kombinace aminokyseliny glutamin a rozvětvených aminokyselin BCAA, která podporuje regeneraci a ochraňuje svalovou tkáň před antikatabolickým efektem. Kromě toho vytváří i anabolický stav, snižuje rozpad svalů a podporuje produkci růstového hormonu. G-BCAA formule obsahuje glutamin, leucin, isoleucin a valin v poměru 1:1:1:1.

Skladem
Akční cena   679 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

G-BCAA: kombinace aminokyseliny glutamin a BCAA na podporu regenerace, ochrany svalové hmoty a produkce růstového hormonu

G-BCAA je kombinace aminokyseliny glutamin a rozvětvených aminokyselin BCAA, které jsou esenciální - náš organismus je nedokáže vytvářet. V důsledku stresu (např. po tréninku nebo v důsledku nedostatku živin) jsou tyto aminokyseliny spotřebované ve svalech jako první. Leucin je jedna z nejdůležitějších aminokyselin, neboť přímo povzbuzuje syntézu konstrukce svalového proteinu - vysoká úroveň leucinu v těle je signál pro anabolický stav. Leucin podporuje regeneraci a ochraňuje svalovou tkáň před antikatabolickým efektem.

 

G-BCAA scitec glutamin BCAA

 

Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni, pro růst svalů je na ni kladena nejvyšší potřeba. Trvalé podávání glutaminu jednak vytváří antikatabolický stav a na druhé straně podporuje produkci růstového hormonu již od podávání jedné dávky. V určitém období - po tréninku - organismus zásobíme odpovídajícím množstvím glutaminu s účinkem na růst svalových buněk, takže naše svalstvo není odkázáno spotřebovat svůj vlastní glutamin. Glutamin se může stát v určitých podmínkách podmíněně esenciálním - během období stresu, jako například během nemocí a těžkého tréninku, potřebují svaly a imunitní systém tolik glutaminu, že tělo samotné nedokáže tuto potřebu vykrýt a je potřeba glutamin doplnit. Kontinuální suplementace glutaminem snižuje rozpad svalů a má pozitivní vliv na hladinu růstového hormonu. G-BCAA formule obsahuje glutamin, leucin, isoleucin a valin v poměru 1:1:1:1.

 

G-BCAA a jeho výhody

  • rozvětvené aminokyseliny BCAA
  • je obohacený o glutamin
  • kombinace aminokyselin v poměru 1:1:1:1
  • podporuje růst a regeneraci svalů
  • udržuje anabolický stav
  • podporuje produkci růstového hormonu

 

Složení

L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, hovězí želatina, barviva: oxid titaničitý, černý oxid železa, indigotin; lešticí látka: sellak.

 

Dávkování

Užijte 3 kapsle denně před/po tréninku, před spaním nebo mezi jídly.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 kaps)% ODD*
L-Glutamin900 mg**
L-Leucin900 mg**
L-Isoleucin900 mg**
L-Valin900 mg**
*doporučená denní dávka
**denní dávka není stanovená
Recenze zákazníka

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

G-BCAA 250 kaps - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď