Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Výrobce: ProSupps

IncrediBulk je revoluční gainer, který je směsí komplexních sacharidů a proteinů s postupným uvolňováním. Je to ideální doplněk stravy pro lidi s extrémně rychlým metabolismem. Incredibulk je vhodný pro všechny sportovce v každém věku.

Dlouhodobě nedostupný

IncrediBulk: kvalitní gainer, který je směsí sacharidů a proteinů s postupným uvolňováním

IncrediBulk je revoluční gainer, který je směsí sacharidů a proteinů s postupným uvolňováním. Je to ideální doplněk stravy pro lidi s extrémně rychlým metabolismem. Společnost ProSupps ví, jaký je rozdíl mezi dobrým a špatným gainerem. Všechny své produkty vyrábějí pro elitní atlety a sportovce a IncrediBulk není výjimkou.Tento revoluční Gainer je směsí komplexních sacharidů a proteinů s postupným uvolňováním. Incredibulk je vhodný pro všechny sportovce v každém věku.

 

Incredibulk

 

Složení

Maltodextrin, protein Matrix (Whey Cream, Whey Protein Isolate), Amino Acid Complex (L-glycine, L-Leucine, L-isoleucin, L-valinu, L-Glutamine), Fructose Cocoa, Natural & Artificial Flavor, Soluble Corn Fiber, Corn Starch, Sunflower Oil, Sodium Chloride, Corn Syrup Solids, Guar Gum, Xanthan Gum, Sucralose, acesulfam K, Creatine Monohydrate, Sodium Casein, Monoglycerides, Diglycerides, Dipotassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Soy Lecithin, Tocopherol

 

Dávkování

Smíchejte 3 odměrky (337 g) IncrediBulku s 500-600 ml vody nebo mléka. Užívejte 1x denně nejlépe po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (337 g)
Energetická hodnota 1300 kcal
Tuky 11 g
   z toho nasycené 6 g
Cholesterol 236 mg
Sodík 627 mg
Draslík 858 mg
Sacharidy 248 g
   z toho vláknina 7 g
   z toho cukry 33 g
Bílkoviny 56 g
Vitamín A 0%
Vitamín C 0%
Vápník 24%
Železo 39%

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Kategorie Gainery a sacharidy
Otázky zákazníka

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Napsat otázku
Napsat odpoveď