Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gh Max 180 tab - Universal Nutrition

Hodnocení:
50 %

GH MAX je silný anabolizér, který zvyšuje produkci růstového hormonu, zvětšuje objem svalové hmoty, snižuje podíl tělesného tuku, a zároveň brání devastaci svalů v důsledku těžkého fyzického výkonu. Přirozené zvyšování hladiny vlastní hormonální tvorby je nejefektivnějším způsobem zlepšování výkonnosti, síly a zdraví člověka. Velkou výhodou je, že poskytuje osvědčenou kombinaci argininu a ornitinu v poměru 2:1.

Skladem
Akční cena   599 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

GH Max zvyšuje produkci růstového hormonu, zvětšuje objem svalové hmoty a brání devastaci svalů

GH MAX je silný anabolizér, který zvyšuje produkci růstového hormonu, zvětšuje objem svalové hmoty a zároveň působí antikatabolicky, a brání tedy devastaci svalů v důsledku těžkého fyzického výkonu.

 

gh max růstový hormon

 

Lidský růstový hormon klesá po 30 r. života mužů, ale přirozeně může být zvyšován tréninkem, zátěží, výživou a doplňky. Přirozené zvyšování hladiny vlastní hormonální tvorby je nejefektivnějším způsobem zlepšování výkonnosti, síly a zdraví člověka, bez vedlejších účinků, jaké přinášejí anabolické růstové hormony na syntetické nebo extrahované bázi.

 

Růstový hormon a lidský růstový hormon (HGH) - jejich využití se většinou využívá u dnešních profesionálních kulturistů. Jedním z nejvíce anabolických hormonů v okolí, GH, nebo somatropin, je peptidový hormon (skupina 191 aminokyselin vzájemně propojených v určitém pořadí produkované přídí hypofýzy po celý den v periodických cyklech). Mezi jeho anabolické / antikatabolické účinky patří zvýšená retence dusíku, zlepšení syntézy proteinů a snížení katabolismu bílkovin. GH může dokonce podporovat spalování tuků pomocí lipolýzy a tím, že přesouvá výrobu energie prostřednictvím využití tuků.

 

GH MAX a jeho výhody

  • zvyšuje podíl svalové hmoty
  • snižuje podíl tělesného tuku
  • podporuje získání růstového hormonu vybranou kombinací látek, vitamínů, rostlinných sterolů, boru a dalších živin
  • poskytuje farmakologicky osvědčenou kombinaci argininu a ornitinu v poměru 2:1

 

Složení

Fosforečnan vápenatý, syrovátka (mléko), kyselina stearová, stearan hořečnatý, sója (od fytosterolů), farmaceutická glazura.

 

Dávkování

Užívejte 6 tablet denně na prázdný žaludek, 4 tablety bezprostředně před cvičením a 2 před spaním. V netréninkové dny 2 tablety ráno, 2 v poledne a 2 bezprostředně před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (6 tab.)
Vitamin C (jako kyselina askorbová)100 mg
Vitamin B6 (jako pyridoxin HCI)20 mg
L-Arginin-alfa-ketoglutarát5 g
L-ornitin HCI2,5 g
Rostlinné steroly (beta-sitosterol)100 mg
Karnitin (jako L-karnitin fumarát)100 mg
Gamma Oryzanol (z rýžových otrub)50 mg

 

Upozornění

Zvláštní výživa vhodná pro sportovce. Produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy.

Alergenové upozornění: Vyráběno v podniku, který zpracovává mléko, sóju, vejce, arašídy, ořechy, ryby, korýše a pšenici.

Recenze zákazníka

Gh Max 180 tab - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Gh Max 180 tab - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Gh Max 180 tab - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď