Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ginkgo Biloba 100 tab - Scitec Nutrition

Ginkgo Biloba je extrakt z rostliny Ginkgo, a zároveň důležitý antioxidant, který příznivě ovlivňuje mozkovou činnost a zlepšuje paměť. Patří k nejpopulárnějším rostlinným produktům s antioxidačními vlastnostmi. Podporuje rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a zlepšení průtokových vlastností krve.

Ginkgo Biloba - důležitý antioxidant, který podporuje mozkovou činnost, paměť a zlepšuje průtokové vlastnosti krve

Ginkgo Biloba je považována za důležitý antioxidant a především za rostlinu, jejíž účinné látky příznivě ovlivňují mozkovou činnost. Blahodárných účinků výtažku z jeho listů využívá tradiční čínská medicína již pět tisíc let. Ginkgo biloba se řadí k nejpopulárnějším rostlinným produktům. Efekt Ginkgo biloba v mozku je obdobný efektu kofeinu z kávy s jedním velkým rozdílem - Ginkgo je díky svým antioxidačním vlastnostem schopné zachytávat odpadní zplodiny buněk (tzv. volné radikály), které způsobují jejich předčasné opotřebení a stárnutí. Účinek je tedy podstatně delší, trvalejší, ale na rozdíl od kofeinu mu chybí následné stavy vyčerpání.

 

ginkgo biloba scitec

 

A v čem tedy tkví tajemství jeho blahodárných účinků na náš organismus? V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Jisté je, že komplex těchto látek, které se odborně nazývají "ginkgolides" není obsažen v žádné jiné rostlině. Základním účinkem extraktu z listů je rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a zlepšení průtokových vlastností krve (vazodilatace) a dále antioxidační účinky.

 

Výzkumy poukazují na schopnost jinanu udržovat periferní cirkulaci paží, nohou a mozku. Kromě toho, ginkgo pomáhá zlepšovat paměť, a to zejména při mírnějších poruchách paměti spojených se stárnutím. Ginkgo Biloba od Scitec obsahuje 24% ginkgo flavonoidových glykosidů.

 

Ginkgo Biloba a jeho výhody

  • v 1 dávce až 60 mg extraktu z jinanu
  • příznivě ovlivňuje mozkovou činnost
  • zlepšuje paměť
  • má antioxidační účinky
  • zlepšuje průtokové vlastnosti krve 

 

Dávkování

Užijte 1 tabletu 2krát denně spolu s jídlem. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tab)
Ginkgo Biloba Extrakt60 mg

 

Další složky

sójový olej, želatina, rostlinný glycerin, sójový lecitin, žlutý včelí vosk, přírodní karamelové barvivo.

 

Upozornění

Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vaječné bílkoviny, lepek a ořechy.

Recenze zákazníka

Ginkgo Biloba 100 tab - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Ginkgo Biloba 100 tab - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Ginkgo Biloba 100 tab - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď