Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Výrobce: Nutrex

Glutamine Drive Black je aminokyselina glutamin, která zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech, čímž napomáhá jejich růstu, snižuje tvorbu toxického čpavku v těle a zlepšuje vstřebatelnost kreatinu. Tento produkt je 100% čistý a atestovaný L-glutamin, pomocí kterého dosáhnete maximálního výkonu svalů a jejich regeneraci.

Dlouhodobě nedostupný

Glutamine Drive Black: aminokyselina glutamin pro lepší výkon a regeneraci

Glutamine Drive black je glutamin, zásadní aminokyselina, která tvoří až 60% všech aminokyselin ve svalovině. Aminokyselina Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech, čímž napomáhá jejich růstu, snižuje tvorbu toxického čpavku v těle a zlepšuje vstřebatelnost kreatinu. Při skutečně tvrdém silovém nebo aerobním tréninku může být nedostatek glutaminu tím chybějícím stupněm k dosažení potřebné síly, vytrvalosti a rychlejšího rozvoje svalů. Glutamin je sice přítomen v krevní plazmě každého z nás, výzkumy však dokazují, že spotřeba glutaminu během stresu doprovázejícího intenzivní trénink je až několikrát vyšší, což při nedostatečném doplnění znamená rychlý pokles hladiny glutaminu a následný pokles síly, vytrvalosti a také zpomalení regenerace svalových buněk po tréninku.

 

Nízká úroveň glutaminu v krevní plazmě pak může vlivem stresu postupně způsobit rychlou ztrátu svalové hmoty, na které jste tak těžce pracovali. Doplnění výživy Glutaminem Drive Black od Nutrex výrazně pomáhá tyto negativní příznaky tréninku omezit na minimum a dovoluje tak svalům maximální výkon. NutrexGlutamine Drive Black obsahuje pouze atestovanou a čistou formu L-glutaminu a jeho používání znamená pro tělo mnohem víc, než jen ochranu před přetrénováním. Řada klinických studií potvrdilo, že glutamin pomáhá k rychlejšímu nárůstu objemu a síly vlivem lepší potréninkové regenerace. Pomáhá svalům růst zvýšením syntézy proteinů.

 

glutamine drive black glutamin

 

Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin v zotavující se svalech, a také zvyšuje syntézu proteinů. To znamená, že sval se zotavuje rychleji, což přispívá k Vašemu růstu objemu i síly. Snižuje tvorbu čpavku, který je toxický pro svalové buňky. Umožňuje lepší vstřebávání kreatinu. Pomáhá k dosažení perfektního tréninku a napumpování, protože vlivem zlepšení krevního zásobení tkání odstraňuje únavu, která tomu brání. Má také příznivý vliv na vyplavování růstového hormonu.

 

 

Glutamine Drive black a jeho výhody

  • zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech
  • zvyšuje vstřebatelnost kreatinu
  • maximální výkon svalů
  • čistá atestovaný forma L-glutaminu
  • pomáhá k rychlejšímu nárůstu objemu a síly

 

Složení

100% L-glutamin.

 

Dávkování

1 odměrku rozpustíme ve vodě. Používáme okamžitě po tréninku. V případě použití společně s kreatinem: 30 minut před a 30 minut po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (5 g)
L-glutamin 5000 mg 

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým sluneční zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Recenze zákazníka

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Napsat otázku
Napsat odpoveď