Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 1250 XXL - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
100 %

HMB 1250 XXL je výživový doplněk, který stimuluje růst svalové hmoty a síly, zrychluje regeneraci a obnovu svalové hmoty, podporuje udržování pozitivní dusíkové bilance. Navíc podporuje spalování tuků a zlepšuje proces hubnutí. Jedna tableta obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, a to je 1000 mg čistého HMB.

Dlouhodobě nedostupný

HMB 1250 XXL: pokročilá formule, která brání katabolismu, podporuje růst svalů a spalování tuků

HMB (hydroxy-methyl-butyrát) 1250 XXL je bioaktivní metabolit esenciální aminokyseliny leucinu. Jeho vlivem roste schopnost růstu svalů a spalování tuků. Snižuje schopnost s ketogenní účinkem odbourávání bílkovin z těla a chrání buňky svalů před poraněním během tréninku, má silný antikatabolický účinek. Odbourávání proteinů je minimalizováno, proto se proteinová rovnováha pomocí HMB naklání ve prospěch nárůstu svalové hmoty. Zde je možné pozorovat postupný, dlouhodobý účinek HMB.

 

HMB 1250 XXL

 

Každá tabletka HMB 1250 XXL obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, to je 1000 mg čistého HMB. Doplněk je doporučený pro aktivní lidi, výkonnostní sportovce a také zlepšuje proces hubnutí.

 

HMB 1250 XXL a jeho výhody

  • až 1250 mg HMB-Ca v každé tabletě
  • zabraňuje rozpadu bílkovin
  • podporuje budování svalové síly a hmotnosti
  • podporuje snížení tuku
  • posiluje imunitní systém

 

Složení

B-hydroxy-B-methylbutyrát, mastná kyselina E570, želatina.

 

Dávkování

V tréninkové dny 1 tableta 30 min před tréninkem, 1 tabletka po tréninku a 1 tableta před spaním. V netréninkové dny 1 tableta před spaním. Maximální denní dávka nesmí být překročena.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tab)
HMB-Ca 1250 mg
   z toho HMB 1000 mg 

 

Upozornění

Výživový doplněk. Stanovená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Vedlejší účinky nejsou známy. Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt může obsahovat stopy sóji, pšenice a ořechů. Produkt skladovat v suchu, v uzavřeném balení, na místě nepřístupném pro malé dítě. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Recenze zákazníka

HMB 1250 XXL - ActivLab

Globální hodnocení produktu

100%
100%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze HMB 1250 XXL - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:HMB 1250 XXL - ActivLab
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

HMB 1250 XXL - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď