Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Kinetic BCAA SAA ™ představuje zcela novou kombinaci BCAA v poměru 3: 1: 1 a 4g SAA, díky čemuž je komplexním aminokyselinovým produktem. Navíc, obsahuje karnitin tartrát a Raw kokosový koncentrát pro maximální buněčnou energii. Napomáhá udržovat vaši sílu i při těch nejtěžších trénincích.

Dlouhodobě nedostupný

Kinetic BCAA SAA: komplexní amino produkt, který pomáhá udržovat vaši sílu a lepší výkon

Kinetic BCAA SAA ™ představuje zcela novou kombinaci "staré školy" a "nové školy" aminokyselin. Kinetic ™ kombinuje 3: 1: 1 poměr BCAA a 4g SAA (sequenced aminokyselin a Silk Protein Peptidy) komplexního aminokyselinového produktu. Navíc, Kinetic ™ nabízí karnitin tartrát a Raw kokosový koncentrát pro maximální buněčnou energii. Přináší skutečně bezkonkurenční amino produkt.

 

Kombinací BCAA a SAAs využívá KINETIC to nejlepší z obou světů, čímž napomáhá udržovat vaši sílu i při těch nejtěžších trénincích. Pro ještě lepší výkon byly do vzorce přidány bonusové aminokyseliny. Vyzkoušejte nejlepší aminokyselinový produkt skvělé chuti!

 

Kinetic BCAA SAA

 

Jaké účinné složky Kinetic BCAA SAA obsahuje?

  • L-alanin a glycin: podporují přirozené energetické hladiny v těle.
  • L-threonin: esenciální aminokyselina, která zlepšuje vstřebávání živin.
  • L-valin: patří mezi BCAA, valin hraje důležitou roli v dodávání energie do svalů.
  • L-serin: neesenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli v metabolismu a některých funkcí centrálního nervového systému.

 

Kinetic BCAA SAA

 

Složení

Kyselina citrónová, kyselina jablečná, přírodní a umělé příchutě, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, oxid křemičitý.

 

Dávkování

Jednu odměrku (10 g) užívejte 20 minut před tréninkem a ihned po jeho skončení. Při náročném výkonu můžete dávku popíjet během tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 odměrka (10 g)
L-Alanin 1800 mg
L-Leucin 1500 mg
Glycin 1420 mg
L-Valin 680 mg
L-Isoleucin 500 mg
L-Serin 500 mg
L-Karnitin Tartrat 250 mg
Extrakt z čistej kokosovej vody 250 mg
Vitamin C 100 mg
L-Treonin 100 mg

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Kinetic BCAA - SAA - 300 g - Neon Sport

Napsat otázku
Napsat odpoveď