Kloubní výživa Flexit Liquid 500 ml - Nutrend

Hodnocení:
100 % of 100
100% (6)
Výrobce: Nutrend

Flexit Liquid je komplexní kloubní výživa ve formě nápoje, která zlepšuje pohyblivost kloubů, podporuje zlepšení mechanicko-elastických vlastností chrupavek a kloubů, napomáhá regeneraci a ochraně kloubů a vaziv proti degradaci. Obsahuje efektivní a ověřené složky, jako glukosamin, chondroitin, kolagenní bílkoviny a peptidy, aminokyseliny, MSM, kyselinu hyaluronovou. Je to ochranný a regenerační systém pojivové a kostní tkáně (klouby, kloubní pouzdra, chrupavky, šlachy, vazy...).

Dlouhodobě nedostupný

Flexit Liquid - komplexní kloubní výživa na zlepšení pohyblivosti kloubů, stejně tak i na celkovou regeneraci a ochranu kloubů a vazů

Flexit Liquid je komplexní kloubní výživa ve formě nápoje, která zlepšuje pohyblivost kloubů, aktivizuje činnost buněk, účastnících se na tvorbě vláknité složky pojivové tkáně, pozitivně působí ve zlepšování mechanicko-elastických vlastností chrupavek a kloubů (pružnost, zásobení živinami), napomáhá regeneraci a ochraně kloubů a vaziv proti degradaci. Obsahuje efektivní a ověřené složky, jako glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kolagenní bílkoviny a peptidy, aminokyseliny, MSM, kyselinu hyaluronovou. Je to ochranný a regenerační systém pojivové a kostní tkáně (klouby, kloubní pouzdra, chrupavky, šlachy, vazy...).

 

Doporučuje se:

 • pro doplnění a obohacení výživy při kloubních potížích
 • osobám s rizikem opotřebení a námahy kloubů (při sportu, nadváze)
 • osobám se sníženou pohyblivostí nebo únavou kloubů
 • pro doplnění výživy v poúrazových stavech
 • osobám se sníženým příjmem vápníku

 

flexit liquid - komplexní kloubní výživa Nutrend

 

Flexit Liquid a jeho účinné složky

Kolagen (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, které jsou využitelné výhradně pro tvorbu kolagenu v organismu, pro správný vývoj, výživu a ochranu chrupavek všech kloubů, kvalitu vlasů, kůže a nehtů, všech pojivových vaziv.

Glukosamin - je tělu vlastní látka, tvořící se z krevního cukru. Jeho důležitá úloha je syntetizovat pojivové tkáně, omezovat katabolické procesy v kloubních chrupavkách, a tedy chránit je před opotřebením.

Chondroitin sulfát - základní stavební kámen výstavby a obnovy pojivových tkání. Pokud ho máme ve stravě dostatek, chrání nás před poškozením chrupavčitých ploch.

Kyselina hyaluronová - hlavní složka mezibuněčné hmoty v chrupavce - kloubní tekutiny, které dodávají měkkost, pružnost a mazlavost - tedy to, co kloub potřebuje. Kyselina hyaluronová je v kosmetice používaná zvláště pro své superhydratační vlastnosti, které kloubní aparát využívá stejně pro hydrataci a normalizaci poměrů vnitřních tekutin.

MSM (methylsulfonylmethan) - organická sloučenina síry, vyskytující se běžně v organismu lidí. Podílí se na tvorbě vláken kolagenu a na tvorbě hlavních aminokyselin methioninu a cysteinu.

L-prolin - aminokyselina nezbytná ke tvorbě kolagenu, urychluje regeneraci poškozených chrupavek a vaziv.

Vitamíny C, B6, D3 - vitamíny vylepšující funkci a zabudování látek potřebných pro pevné pojivové tkáně, přispívají k lepší imunitě.

Vápník - minerál č.1 co se týče pevnosti kostí.

Hořčík - ,,antistresový minerál" - imunitní booster a nervosvalový pomocník.

 

flexit liquid nutrend kloubní výživa

 

Flexit Liquid a jeho výhody

 • komplexní kloubní výživa
 • v praktické formě nápoje
 • napomáhá ke zlepšení pohyblivosti - flexibility kloubů
 • stimuluje činnost buněk, které se účastní na tvorbě pojivových tkání
 • podporuje zlepšení mechanicko-elastických vlastností chrupavek, kloubů (pružnost, hydratace)
 • podporuje účinnou a intenzivní regeneraci a ochranu kloubů a vazů  

 

Složení

Příchuť citron: voda, fruktóza, glukosamin hydrochlorid (původ korýši), chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), L-prolin, glycin, kyselina L - askorbová (vitamin C), emulze citron (slunečnicový olej, přírodní aroma, barvivo E 161b), regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, kyselina hyaluronová (sodná sůl), sladidla acesulfam K a sukralóza. Alergeny jsou zvýrazněny ve složení.

Příchuť pomeranč: voda, fruktóza, glukosamin hydrochlorid (původ korýši), MSM (methylsulfonylmethan), chondroitin sulfát, L-prolin, glycin, kyselina L - askorbová (vitamin C), emulze oranž (slunečnicový olej, aroma, barviva E 160a, E 160e, E 161b), regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, kyselina hyaluronová (sodná sůl), sladidla acesulfam K a sukralóza, barvivo ß-karoten. Alergeny jsou zvýrazněny ve složení.

 

Dávkování

1x denně 15 ml ráno nalačno. Při provozování sportovních aktivit lze dávku zvýšit až na 2x denně 15 ml (mezi jídly). Podávejte nepřetržitě alespoň 60 dní. FLEXIT LIQUID je vhodné kombinovat s výrobkem FLEXIT GELACOLL. Tuto kúru je vhodné opakovat alespoň dvakrát ročně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutriční hodnoty1 dávka (15 ml)
Energetická hodnota 52 kJ / 12 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 2,7 g
   z toho cukry 2,6 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0,3 g
Sůl 0 g
Glukosamin hydrochlorid 1500 mg
Methylsulfonylmethan 300 mg
Chondroitin sulfát 150 mg
L-prolin 150 mg
Glycin 150 mg
Vitamín C 72 mg
Kyselina hyaluronová (sodná sůl) 3,8 mg

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Kloubní výživa Flexit Liquid 500 ml - Nutrend
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Kloubní výživa Flexit Liquid 500 ml - Nutrend
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď