GYMQUEEN Multivitamíny

Multivitamíny od výrobce GYMQUEEN je kategorie s komplexními produkty, které obsahují důležité esenciální látky. Ty si naše tělo ve většině případů nedokáže samo v dostatečném množství vyrobit, a proto je důležité jejich pravidelné doplňování. Hlavní složkou, která tvoří multivitamínové doplňky, jsou samozřejmě vitamíny. Ty se podílejí na všech metabolických procesech v těle a jejich dostatek je tak naprosto klíčový pro správný chod organismu. Ovlivňují totiž růst, regeneraci, trávení, získávání energie z přijatých živin, nervový systém, imunitu a další nezbytné procesy. 

Obvykle je potřebujeme každý den v hmotnosti několika desítek miligramů či jednotek mikrogramů. Množství, které naše tělo vyžaduje, se odvíjí od pohlaví, věku, energetického příjmu, úrovně fyzické aktivity, míry pociťovaného stresu a další řady faktorů. Multivitamínové doplňky jsou proto často zaměřeny na určité skupiny lidí, aby dokázaly spolehlivě uspokojit jejich potřeby. Často jsou rozděleny podle pohlaví, čemuž je pak uzpůsobeno množství použitých vitamínů a také obsah dalších látek. 

  • V multivitamínech pro ženy, jako je například Multivitamín Vita Pink, tak najdete navíc třeba kyselinu hyaluronovou, která se pojí s vlivem na vzhled pleti. Nechybí ovšem ani vybrané minerální látky, jako je zinek, který se postará o zdraví vlasů, nehtů či pokožky, a navíc má vliv i na reprodukční funkce. 
  • Mužům je pak určen zase Multivitamín Men‘s Essentials. Ten je navíc obohacen o trávicí enzymy a nootropika, což jsou látky užívané s cílem podpory paměti, učení a pozornosti. Ve složení ovšem nechybí ani rostlinné extrakty a silné antioxidanty, které bojují s oxidačním stresem. 
  • A pokud chcete mít doma multivitamín pro muže i ženy, rozhodně nešlápnete vedle s Vitality complexem, který obsahuje všechny potřebné látky. Skvělou volbou je však také Lipozomální Multivitamín, který vyniká svou vysokou vstřebatelností a využitelností. 
  • Pro děti od 3 let je tu pak multivitamín ve formě cucacích tablet se skvělou ovocnou příchutí. 

V této kategorii najdete komplexní produkty obsahující potřebné multivitamíny pro děti, dospělé, sportovce, nesportovce a každého, kdo chce podpořit své zdraví a vitalitu. A pokud se chcete dozvědět více informací o všech vitamínech, jejich dělení, funkcích, doporučených dávkách i projevech nedostatku a nadbytku, neměl by vám ujít náš článek Kompletní průvodce vitamíny: K čemu slouží, jak poznat nedostatek a kolik jich přijímat.

S výběrem toho nejlepšího multivitamínu pak pomůže článek Skutečně potřebujete užívat multivitamíny? 

Zobrazit více
Kategorie neobsahuje žádné produkty.