Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech

CreaCore Creatine Pro Series je výborný kreatinový doplněk, který obsahuje 2 ultra čisté a koncentrované zdroje kreatinu: kreatin hydrochlorid HCL a kreatin monohydrát. Díky tomu produkt podporuje růst svalové síly, velikosti a zkracuje dobu regenerace mezi cviky. Navíc neobsahuje žádný cukr a sacharidy.

Dlouhodobě nedostupný

CreaCore Creatine Pro Series: super koncetrovaná kreatinová formule, která kombinuje 2 ultra čisté zdroje kreatinu pro ještě lepší efekt

Kreatin Creacore Pro Series je super koncentrovaný vzorec pro nárůst svalové síly a velikosti. Fitness nadšenci už dlouho používají kreatin pro jeho schopnost zvyšovat sílu během výbušných cvičení, jako je například silový trénink. Nejnovější formule od společnosti MuscleTech vylepšuje účinky normálního kreatinu včetně koncentrované verze s názvem kreatin hydrochlorid (HCL).

 

CreaCore kreatin využívá technologii multi zdrojů, což zajistí kvalitní dávku obou ultra čistých zdrojem kreatinu. Ve srovnání s jinými značkami obsahuje dvakrát více kreatinu v jedné dávce.

 

Creacore Creatine Pro Series Muscletech

 

S CreaCore Creatine budete potřebovat méně času na regeneraci mezi svými cviky. Každá porce poskytuje velkorysou dávku 750 mg koncentrovaného kreatinu HCL a 750 mg kreatin monohydrát s nulovým obsahem sacharidů a přidaných cukrů.

 

Kreatin CreaCore Pro Series a jeho výhody

  • super koncentrovaná kreatinová formule
  • podpora růstu svalů a zvyšování síly
  • urychluje zotavení svalů při cvičení
  • neobsahuje sacharidy a cukry
  • až 750 mg 100% ultra čistého, laboratorně testovaného kreatinu HCL
  • až 750 mg kreatin monohydrátu

 

Dávkování

Smíchejte 1 porci (2 g) s 120 ml studené vody jednou denně. Pro větší účinek můžete smíchat 2 odměrky s 240 ml vody. V tréninkové dny užívejte bezprostředně po tréninku.

Creacore Creatine Pro Series Muscletech

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (fruit punch fusion)1 dávka (2 g)
Kalorie 0 kcal
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Kreatin Hydrochlorid 750 mg
Kreatin Monohydrát 750 mg

 

Další složky

Kyselina citronová, přírodní a umělé aroma, sukralóza, jablečná kyselina, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, acesulfam draselný, FD & C Red No. 40.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určen pro osoby mladší 18 let. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5 -  25°C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodě se zpracováním mléčných produktů, sóji a vajec, oříšků a pšenice.

Recenze zákazníka

Kreatin Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Kreatin Creacore Pro Series 259 g - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď