Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin Pure Creatine - Weider

Výrobce: Weider

Kreatin Pure Creatine je exkluzivní kreatin monohydrát s garantovanou čistotou a ochrannou známkou Creapure™. Je mikronizovaný, má velmi jemnou strukturu krystalů (prášek), čehož výsledkem je maximální využitelnost. Kreatin podporuje nárůst tělesné hmotnosti, zlepšuje vývoj síly a odolnosti svalů, zlepšuje celkovou kondici organismu, stejně tak i silovou a tréninkovou kapacitu.

Dlouhodobě nedostupný

Kreatin Pure Creatine - kreatin monohydrát s ochrannou známkou Creapure™, který podporuje růst svalové hmoty a pozitivně ovlivňuje zvýšení síly a výkonnosti

Kreatin Pure Creatine představuje exkluzivní kreatin s garantovanou čistotou, vyrobený pod ochrannou známkou Creapure™. K výrobě tohoto kreatinu jsou použity suroviny té nejvyšší kvality a čistoty. Finální produkt je HPLC testován na všechny nežádoucí příměsi (včetně: kreatinin, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík) . Creapure™ je dále tzv. mikronizovaný - má velmi jemnou strukturu krystalů (prášek). Výsledkem je maximální využitelnost, která v kombinaci s prvotřídní kvalitou, zajišťuje vynikající výsledky.

 

Kreatin Pure Creatine - weider

 

Kreatin je přirozenou složkou lidského těla a jeho hlavním účelem je zásobování svalů energií. Velmi rychle se dá využít jako přímý zdroj energie pro svalovou práci, stejně jako je tomu u ATP. Je také faktorem při odstraňování kyselého prostředí z pracujících svalů, což vede k lepší regeneraci a obnově energie. Pravidelným doplňováním kreatinu narůstá čistá tělesná hmotnost, zlepšuje se vývoj síly a odolnosti svalů, zlepšuje se celková kondice organismu a narůstá silová a tréninková kapacita.

 

Kreatin Pure Creatine a jeho výhody

  • 100% kreatin monohydrát s ochrannou známkou Creapure™
  • je mikronizovaný - má jemnou strukturu krystalů
  • má výbornou využitelnost
  • okamžitě doplňuje energii
  • podporuje tvorbu ATP
  • podporuje zvýšení síly a výkonnosti
  • pozitivně ovlivňuje zlepšení fyzického výkonu
  • podporuje růst svalové hmoty a urychluje její regeneraci

 

Složení

100% kreatin monohydrát.

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu dávku (5 g= 1 čajová lžička) ve 2 dcl vody nebo džusu. Užívejte po dobu 6 týdnů, pak doporučujeme pauzu na 2-4 týdny.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (5 g)
Kreatin monohydrát 5000 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Nevhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada za rozmanitou výživu. Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Alergenové upozornění: může obsahovat stopy laktózy, lepku, sóji a vajec.

Recenze zákazníka

Kreatin Pure Creatine - Weider

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin Pure Creatine - Weider
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Kreatin Pure Creatine - Weider

Napsat otázku
Napsat odpoveď