Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Hodnocení:
87 %

Animal M-Stak je výkonný anabolický stimulant, který přirozeně zvyšuje testosteron, což vede k růstu svalové hmoty, objemu a síly. Každý balíček obsahuje 8000 mg účinné směsi látek, která je doplněna o tři formy jedné z nejdůležitějších aminokyselin - leucin. Ten je nezbytný při tvorbě nových bílkovin, z nichž se následně vytvářejí svalové tkáně.

Není skladem
Předpokládaná cena 989 Kč

Animal M-Stak - výkonný anabolický stimulant, který vede k růstu svalové hmoty a objemu

Animal M-Stak je výkonný anabolický stimulant, který přirozeně zvyšuje testosteron, což vede k nárůstu svalové hmoty. M-Stak navíc zvyšuje hladinu jiných anabolických hormonů, které se podílejí na nárůstu svalové hmoty a zvyšování síly. Tyto hormony jsou lidský růstový hormon (HGH), růstový faktor 1 podobný inzulinu (IGF-1), luteinizační hormon (LH) a inzulín. Také pomáhá blokovat přeměnu Testosterol na estrogen a dihydrotestosteron (DHT).

 

Komplex látek obsažených v Animal M-Stak byl doplněn třemi formami jedné z nejdůležitějších aminokyselin - leucinem. Leucin je aminokyselinou nezbytnou při tvorbě nových bílkovin, z nichž se následně vytvářejí svalové tkáně. Při kompletaci účinné formule použité při tvorbě Animal M-Stak byly využity jeho nejúčinnější podoby - ethyl ester a leucin AKG.


M-Stak

 

Každý balíček obsahuje 8000 miligramů účinné látky na tvorbu svalové hmoty. Animal M-Stak obsahuje nejnovější komplex flavonu a phytoecdysteronu, v nichž jsou obsaženy tři nejnovější vyvinuté účinné látky, které se staly pro kulturisty dostupnými: Methoxy, Ecdysteron, Ipriflavon. Methoxyisoflavon a Ipriflavon jsou isoflavony, které mají mimořádný vliv na nárůst kvalitní svalové hmoty u kulturistů a těžkých atletů.

 

Animal M-Stak a jeho výhody

  • zlepšuje funkci jater
  • zvyšuje energii
  • obsahuje směs vitaminů a minerálů

 

Složení

Fosforečnan vápenatý, syrovátka, mikrokrystalická celulóza, Methylxanthine komplex (bezvodý kofein, prášek z Kola oříšku, prášek ze semene Guarany), želatina, kyselina stearová, magnesium, sója, křemičitan hořečnatý, oxid titaničitý, FD & C Blue # 1, FD & C Red # 40, farmaceutická glazura.

 

Dávkování

Užívejte 1 pak denně po dobu 3 týdnů. V tréninkové dny užijte 30 - 45 minut před tréninkem. V den volna užijte 1 pak mezi jídly. Po 3 týdenní kůře jeden týden vynechejte. Cyklus opakujte podle potřeby. Energetický (stimulační) komplex je obsažen ve snadno identifikovatelné červené kapsle. V případě potřeby ji můžete vyřadit.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 sáček)
Natural Flavone / Sterone Komplex750 mg
Beta Ecdysterone (rostlina), 5 - methyl - 7 - Methoxyisoflavone, Ajuga Turkestanica Extrakt (Turkesterone), B-Sitosterol
Anti-Catabolic Amino Komplex3000 mg
L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-taurin, Acetyl-L-karnitin (ALC), leucin ethylester HCL
Anabolic Adaptogen Komplex1000 mg
Muria Puama (kůra), kudzu (isoflavony), (kořen), Safed Musli (kořen), Rhodiola Rosea (Rosavins), (kořen)
Insulin Potentiating Komplex500 mg
Pískavice řecké seno (4-Hydroxyisoleucine, (semeno), list Banaba (extrakt), (Colosolic Acid), Cinnulin PF, K-R-alfa-mastná kyselina (Na-R-ALA)
M Factor Komplex500 mg
Kořen zázvoru (Gingerols, Shaogols), Grep (6, 7-Dihydroxybergamottin), (plod), Bioperine®
Energy Komplex500 mg
Methylxanthine komplex (kofein, teobromin), Kola ořech (semeno)

 

Upozornění

Potravina pro splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5 - 25 stupňů C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď