Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Hodnocení:
92 %

Animal M-Stak představuje komplexní směs 23 účinných látek, které působí v několika funkčních komplexech. Animal M-Stack obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), keré jsou stavebními prvky bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty. Více jak 10 rostlinných extraktů má za cíl působit anabolicky, antikatabolicky a stimulačně. 

Není skladem
Předpokládaná cena 1 189 Kč

Animal M-Stak - anabolický stimulant obsahující komplexní směs 23 účinných látek

Animal M-Stak představuje komplexní směs 23 účinných látek, které působí v 6 funkčních komplexech. Mezi tyto funkční komplexy patří anabolický komplex s cílem maximalizovat vlastní produkci anabolických hormonů a tím pádem také schopnost svalového růstu a zvyšování síly. Antikatabolický komplex si klade za cíl zabraňovat spélení svalové tkáně na energii. Obsahuje BCAA aminokyseliny, jenž jsou stavebními prvky bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.   

   

Animal M-Stak obsahuje více jak 10 rostlinných extraktů, které produktu dodávají celou škálu látek s biologicky aktivním působením. Mezi ty nejvíce zastoupené patří rostlinné steroly. Mezi obsažené extrakty patří i Ashwagandha (Withania Somnifera), která patří mezi populární adaptogeny, což jsou látky, které mohou pomoci se lépe vypořádat se stresovými situacemi. Podobně je na tom i sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), jenž také vykazuje obsah látek adaptogenní povahy.

   

Extrakt z pepřovníku černého (Piper nigrum) má za úkol co nejvíce zvýšit vstřebatelnost všech obsažených látek a maximalizovat funkčnost produktu. Kofein je alkaloid, který je znám pro své pozitivní schopnosti na zvýšení bdělosti, pozornosti a v řadě vědeckých studií prokázal i pozitivní vliv na sporotvní výkon. Pozitivní vliv na sportovní výkon je vědci ve studiích pozorován při příjmu 3–6 mg kofeinu na kilogram tělesné hmotnosti.       


M-Stak

   

Animal M-Stak a jeho výhody

  • obsahuje směs 23 účinných látek
  • působí v 6 funkčních komplexech
  • obsahuje anabolický, antikatabolický a stimulační komplex
  • obsahuje více jak 10 rostlinných extraktů s širokou působností
  • obsahuje látky adaptogenní povahy

 

Složení

Fosforečnan vápenatý, syrovátka, mikrokrystalická celulóza, želatina, kyselina stearová, magnesium stearát, křemičitan hořečnatý, oxid titaničitý, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, farmaceutická glazura.

 

Dávkování

Užívejte 1 pak denně po dobu 3 týdnů. V tréninkové dny užijte 30 - 45 minut před tréninkem. V den volna užijte 1 pak mezi jídly. Po 3 týdenním užívání jeden týden vynechejte. Cyklus opakujte podle potřeby. Energetický (stimulační) komplex je obsažen ve snadno identifikovatelné červené kapsli. V případě potřeby ji můžete vyřadit.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 sáček)
Natural Flavone / Sterone Complex 750 mg
Beta Ecdysterone (rostlina), 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone, Ajuga Turkestanica Extrakt (Turkesterone), fytosteroly (poskytuje beta sitosterol)
Anti-Catabolic Amino Complex 3000 mg
L-leucin, L-izoleucin, L-valin, L-taurin, Acetyl-L-karnitin (ALC), Leucin etylester HCL
Anabolic Adaptogen Complex 1000 mg
Muira Puama (kůra), Kudzu (izoflavony) (kořen), Sibiřský ženšen (kořen)
Insulin Potentiating Complex 500 mg
Pískavice řecké seno (4-Hydroxyisoleucine) (semeno), list Banaba (extrakt) (Colosolic Acid), prášek ze skořicové kůry, K-R-alfa-mastná kyselina (Na-R-ALA)  
M Factor Complex 500 mg
Kořen zázvoru (Gingerols, Shaogols), Grep (6, 7-Dihydroxybergamottin) (kůra), extrakt z plodu Piper nigrum
Energy Complex 500 mg
Kofein, Kolový ořech (plod), prášek z plodu guarany

 

Upozornění

Potravina pro splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5 - 25 stupňů C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Globální hodnocení produktu

92%
92%
Průměr ze 6 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

100 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Bez umělých sladidel
ne
Výška
14.00 cm
Šířka
10.50 cm
Délka
10.50 cm
Brutto váha
0.29 Kg
Skupina příchutí
přírodní
Netto váha
0.13 Kg
EAN
039442130280
Bez plastových obalů
ne
Bez GMO
ne
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
tabletová
Počet kusů v balení
12 ks
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď