Mutant Caffeine 240 tab - PVL

Hodnocení:
100 % of 100
100% (1)
Výrobce: PVL

Mutant Caffeine je kofein v nejčistší formě - světově nejpopulárnější stimulant. Má stimulační účinky na nervovou soustavu a podporuje spalování tuku. Je vhodný před fyzickým výkonem, pro zvýšení pozornosti a odstranění únavy. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeinu.

Dlouhodobě nedostupný

Mutant Caffeine - kofein v nejčistší formě, který má stimulační účinky, ovlivňuje zvýšení pozornosti, odstraňuje únavu a podporuje i spalování tuku

Mutant Caffeine je kofein v nejčistší formě, bez jakýchkoliv marketingových názvů a patentovaných směsí, jednoduše farmaceutický kofein. Kofein je světově nejpopulárnější stimulant. Má stimulační účinky na nervovou soustavu a podporuje spalování tuku. Je vhodný před fyzickým výkonem, pro zvýšení pozornosti a odstranění únavy. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeinu.

 

Mutant Caffeine - PVL

 

Mutant Caffeine a jeho výhody

  • farmaceuticky čistý kofein
  • zvyšuje pozornost a bdělost
  • potlačuje únavu a ospalost
  • zvyšuje výkonnost
  • zvyšuje koncentraci a psychickou aktivitu
  • podporuje spalování tuků

 

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. 1 tabletu neužívejte častěji než každých 4 - 6 hodin a nepřekračujte množství 4 tablety za 1 den.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tab)
Kofein bezvodý (USP) 200 mg

 

Další složky

Zpevňující látka: fosforečnan vápenatý (E341), emulgátor: mikrokrystalická celulóza (E460), protispékavá látka: magnézium stearát (E572), protispékavá látka: oxid křemičitý (E551), protispékavá látka: kyselina stearová (E570), emulgátor: sodná sůl kroskarmelózy ( E468).

 

Upozornění

Obsahuje kofein. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy, mladistvé do 18 let a osoby citlivé na kofein. Dodržujte při používání tohoto výrobku pitný režim. Kofein má schopnost odvodňovat organismus. Nekombinujte s alkoholem ani s jinými zdroji kofeinu.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Mutant Caffeine 240 tab - PVL
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Mutant Caffeine 240 tab - PVL
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď