Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Myo Max - Scitec Nutrition

MyoMax je anabolizér svalové hmoty, který zvyšuje intenzitu a výkonnost. Dodá vašemu tělu až 40 g syrovátkových bílkovin (koncentrátu a izolátu), 9 g aminokyselin, 12 g BCAA a 7,5 g kreatin monohydrátu v jedné dávce. Je to skvělá anabolická formule pro zvětšení vašich svalů.

MyoMax: anabolická formule pro zvětšení svalů

MyoMax dodává 40 gramů bílkovin v dávce z nejkvalitnějšího za chladu zpracovaného ultrafiltrovaného syrovátkového proteinového koncentrátu a cross-flow mikrofiltrovaného nedenaturovaného syrovátkového proteinového izolátu (CFM® WPI), obě bohaté na mikrofrakce. Přidaných je 9 gramů aminokyselin, čímž v jedné dávce máte celkem 49 bílkovin a aminokyselin, zajišťujících nutný dusík pro vaše svaly.

 

MyoMax obsahuje více než 12 gramů aminokyselin s rozvětveným řetězem (BCAA), které jako první jsou použity během intenzivního tréninku. Na zlepšení využití bílkovin byl přidán Aminogen - patentovaný matrix bílkovinných enzymů.

 

myomax

 

V jedné dávce obsahuje 12 gramů glutaminu - nejčastěji zastoupené aminokyseliny ve svalech, která hraje klíčovou roli v zajišťování objemu svalové buňky a při podpoře imunitního systému. Kromě toho obsahuje v jedné dávce 7,5 gramu nejčistšího německého kreatin monohydrátu a potřebný obsah glukózy a fosfátů pro vytvoření optimálního prostředí pro jeho zužitkování. Obsahuje i přesné množství ribózy, která pomáhá v syntéze RNA a DNA a ATP, čímž zajišťuje buňkám energii a urychluje regeneraci. Kromě toho má synergický efekt s kreatinem. Arginin je přidán jako prekurzor NO a zlepšuje tok krve. Přidáním taurinu a potřebného množství vitamínů se MyoMax stává králem připravovaných práškových jídel a doplňků.

 

Složení (příchuť čokoláda)

Matrix syrovátkového proteinu (ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát a cross-flowmikrofiltrovaný syrovátkový proteinový izolát), glukóza, maltodextrin, kreatin monohydrát, kakao, d-ribóza, arginin, Z-Max (glukonát hořečnatý, glukonát zinečnatý, dihydrogenfosforečnan draselný, monohydrogénfosforečnan draselný), taurin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, přírodní a umělé aroma, sladidlo aspartam, směs vitamínů, Aminogen

 

Dávkování

Účinky se nejlépe projevují, pokud se užívají 2 dávky denně. Sportovci středně těžké váhy a intenzity trénování mohou dosahovat velmi dobré výsledky již při užívání jedné dávky denně. Pokročilejší by měli užívat 2 dávky denně. Užívá se hlavně po tréninku a ráno, nebo jako náhrada jídla. MyoMax připravíte rozmícháním ve vodě nebo v nízkotučném mléce.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (132 g)
Tuky5 g
Sacharidy58 g
Bílkoviny40 g
Kreatin monohydrát7500 mg
Ribóza2200 mg
BCAA12000 mg
Glutamin12000 mg
Arginin3000 mg
Taurin1000 mg
Aminogen100 mg
Z-Max1500 mg

 

Upozornění

Fenylketonurici pozor: Obsahuje zdroj fenylalaninu! Nevhodný pro nemocné fenylketonurií! Před používáním se poraďte s tělovýchovným lékařem. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Recenze zákazníka

Myo Max - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Myo Max - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Myo Max - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď