Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Myo Max Professional - Scitec Nutrition

MyoMax Professional je anabolizér svalové hmoty, který zvyšuje vysokou intenzitu a výkonnost. MyoMax obsahuje na 40 g syrovátkové bílkoviny, 9 g aminokyselin, v 1 dávce více než 12 g BCAA, 12 g glutaminu, 7,5 g čistého kreatin monohydrátu, ale také arginin a taurin. Zvyšuje nejen výkonnost, ale také zkracuje dobu regenerace.

Myo Max Professional: univerzální anabolizér svalové hmoty

MyoMax Professional je anabolizér svalové hmoty, který zvyšuje vysokou intenzitou a výkonnost. Slovo anabolický, je odborným fyziologickým výrazem pro metabolické procesy, během nichž tělo něco buduje. Je to nový, technologicky vyspělý výrobek "vše v jednom", který je ideálním a univerzálním doplňkem výživového programu s maximálními účinky. Užívejte tento přípravek a buďte připraveni k růstu!

 

Obsahuje 40 g nejkvalitnějšího syrovátkového proteinového koncentrátu a izolátu (CFM WPI), které jsou vydatným zdrojem proteinových mikrofrakcí. Dalších 9 g aminokyselin zvyšuje obsah proteinu na 49 g a zajišťuje dostatek dusíku pro vaše svaly. Obohacením o BCAA XPRESS Essential Amino Matrix získává MyoMax™ Professional více než 12 g BCAA v 1 dávce, které se při tréninku spotřebují jako první a jsou rozhodující při řízení proteosyntézy.


myomax profesional


MyoMax Professional obsahuje i 12 g glutaminu v 1 dávce, aminokyseliny s největším zastoupením ve svalech, které hrají důležitou roli při růstu buněk a posílení imunitního systému. Používá se zdokonalená forma glutaminu - slavný G-BOMB super glutamine matrix, zabezpečující pro organismus více forem glutaminů, stabilnějších a s lepší biologickou hodnotou. Obsahuje také 7,5 g nejčistšího kreatin monohydrátu a dextrózu pro vytvoření optimálního prostředí pro využití kreatinu. Kreatin je ve formě ATTACK! Multi-vector creatine matrix.

 

Najdete v něm i arginin, který je prekurzorem oxidu dusíku (nitric oxide - NO). Je důležitý pro zásobování tkání krví a okysličování. Zvyšuje výkonnost při cvičení a zkracuje dobu regenerace. Namísto pouhého argininu se nyní využívá HEMO-NO nitric-oxide-booster-arginin komplex pro maximální transport živin a kyslíku. Je vylepšený zahrnutím speciálního sacharidu zn. Palatinose, který má nízký glykemický index a vstřebává se postupně. Zaručuje přísun dlouhotrvající energie a zabraňuje náhlému poklesu cukru v krvi.

 

Najdete v něm i horkou novinku - carnosine-booster-beta-alanin, který je efektivním prostředkem pro zvýšení síly a výkonu. To však není všechno! S přídavkem taurinu a všech potřebných vitamínů se MyoMax Professional stává králem mezi výrobky fitness-výživy. Neobsahuje aspartam.


myomax profesional


MyoMax a jeho účinky

  • Zajišťuje normální svalovou práci
  • Napomáhá syntéze aminokyselin
  • Snižování pocitu únavy a vyčerpání
  • Podporuje činnost imunitního systému
  • Podporuje činnost nervové soustavy
  • Optimalizuje krevní tlak a krvetvorbu

 

Složení

Příchuť vanilka/skořice: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka, emulgátor: sójový lecitin), dextróza, maltodextrin, kreatin monohydrát, kukuřičný škrob, aroma (vanilkový krém, skořice, vanilka), L-glutamin, L-arginin báze, beta-alanin, Palatinose™ (isomaltulóza: sacharidy s nízkým glykemickým indexem), L-leucin,taurin, L-alanin, L-isoleucin, L-valin, sladidla (acesulfam K, sukralóza), instantní mikrofiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (z mléka, emulgátor: sójový lecitin), L-ornithine HCl, kreatin citrát, kreatin pyruvát, Kre-alkalyn® (vylepšený kreatin monohydrát), MicronTec mikronizovaný kreatin monohydrát, alfa-ketogluatrát vápenatý, hydrogen fosforečnan draselný, hydrogen fosforečnan vápenatý, pteorylmonoglutamová kyselina.

 

Dávkování

1 dávka je 132 g (2 a 3/4 odměrky), užívejte 1x denně. Rozmíchejte 1 dávku v 500 - 700 ml vody a vypijte nejlépe po tréninku, případně polovinu dávky před tréninkem a polovinu po tréninku. Případné další dávky mohou být konzumovány libovolně dle potřeby.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (132 g)
Kalorie520 kcal
Kalorie z tuků45 kcal
Tuky5 g
   z toho nasycené tuky2 g
Cholesterol60 mg
Sodík70 mg
Draslík480 mg
Sacharidy58 g
   z toho cukry32 g
Vláknina0 g
Bílkoviny40 g
ATTACK vícesložková kreatinová směs
tri-kreatín-malát, di-kreatín-malát, MicronTec mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etylester, kreatín-orotát5148 mg
Multi-Component Glutamine Family Matrix
L-glutamin, L-alanin, L-ornithin, AKG alfa-ketoglutarát, pteoryl-L-glutamová kyselina3578 mg
BCAA XPRESS zmes esenciálnych aminokyselín
L-leucin, L-isoleucin, L-Valin2060 mg
Nitric Oxide prekurzor
L-arginin2772 mg
Beta-alanin1980 mg
Charakteristický aminokyselinový profil v 1 dávce
L-Alanin2128 mg
L-Arginin3000 mg
L-Asparagová kyselina4622 mg
L-Cystein1058 mg
L-Glutamin12004 mg
Glycin808 mg
L-Hystidin804 mg
L-Isoleucin3645 mg
L-Leucin5332 mg
L-Lysin3934 mg
L-Metionin914 mg
L-Fenylalanin1454 mg
L-Prolin2430 mg
L-Serin2026 mg
L-Treonin2806 mg
L-Tryptofan712 mg
L-Tyrosin1310 mg
L-Valin3028 mg
Taurin1000 mg

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu.

Upozornění pro alergiky: vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vaječné bílkoviny, lepek a ořechy.

Recenze zákazníka

Myo Max Professional - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Myo Max Professional - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Myo Max Professional - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď