Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ornithine 100 kaps - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

Ornithine nebo Ornitin je neesenciální aminokyselina, jejímž hlavním úkolem je transport odpadních produktů z mitochondrií buňky. Maximálně zvyšuje produkci inzulínu a růstových hormonů IGF- 1 a GH. Podporuje vylučování glukagonu, který zvyšuje "pálení" tělesného tuku a rychle váže a odbourává části čpavku na formu neškodné kyseliny glutaminové.

Skladem
Akční cena   289 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Ornithine nebo Ornitin - aminokyselina pro lepší regeneraci a tvorbu růstového hormonu

Ornithine nebo Ornitin je neesenciální aminokyselina, nevázaná v bílkovině, jejímž hlavním úkolem je transport odpadních produktů z mitochondrií buňky. Ornitin podávaný ve stravě, působí jako specifická látka uvolňující inzulín, IGF-1 (inzulín podobný růstovému faktoru), GH (růstový hormon) a glukagon.


ornithine ornitin scitec

 

Alfa-ketoglutarát je třetí chemická sloučenina Krebsova cyklu, umožňující uvolňování energie v buňce. Také hraje důležitou roli v metabolismu dusíku, zejména při biosyntéze aminokyselin. Jeho účinnost narůstá během intenzivního zatížení. Alfa-ketoglutrát je dobrým zdrojem energie s malým dopadem na výkyvy hladiny krevní glukózy, a tím i inzulínu. OKG je vyráběno na základě opačných vlastností pH jednotlivých molekul. Kombinací dvou molekul ornithinu a jedné molekuly alfa-ketoglutarátu vzniká sůl ornitin alfa-ketoglutarát.

 

Ornitin a jeho účinky

Teprve nedávno vědci zkoumali, jak doplnit výživu hospitalizovaných pacientů, kteří se zotavují po rozsáhlých popáleninách, složitých operacích, případně posttraumatických šocích. Základním problémem byla neschopnost vstřebat potřebné množství aminokyselin. Hned na začátku se vyloučila možnost jejich nedostatečného příjmu. Hlavní příčinou nízké proteinové syntézy bylo nadměrné vylučování glukokortikoidů a kortizolu jako hlavního katabolického hormonu. Ten zabraňoval buněčným proteinům a jiným chemickým sloučeninám spolupracovat na obnově tkání. Dalším problémem byla neschopnost organismu fungovat ve 24 h cyklu hormonálního působení inzulínu a glukagonu. Podáváním OKG ve stravě se zjistilo, že inzulínové a glukagonové reakce pankreatu se výrazně zlepšily a projevovaly jejich anabolické účinky.

Použití ornithinu je zcela univerzální. Je jedno, zda provádíte superintenzivní nebo superpomalý trénink, protože OKG potlačuje vylučování glukokorzikoidů, stejně tak i celkové projevy katabolismu s tím spojené. Kromě toho, zkracuje dobu regenerace, čímž se zvyšuje předpoklad nových přírůstků.

 

Ornitin a jeho výhody

  • maximálně zvyšuje produkci inzulínu, IGF- 1 a GH
  • podporuje vylučování glukagonu, který zvyšuje "pálení" tělesného tuku
  • schopný rychle vázat a odbourávat části čpavku na formu neškodné kyseliny glutaminové

 

Složení

L-ornitin HCl, transportní látka (stearát hořečnatý), želatinová kapsle.

 

Dávkování

Užijte 1-2 kapsle před spaním. Můžete užít i jednu kapsli před tréninkem. Pro dosažení lepších výsledků, užijte společně s 1g argininu a 2g glutaminu.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
L-Ornitin HCI 700 mg

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Alergenové upozornění: Vyráběné v podniku, který zpracovává mléko, sóju, vaječné bílky, lepek a arašídy.

Recenze zákazníka

Ornithine 100 kaps - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Ornithine 100 kaps - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

Ornithine 100 kaps - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď